Krzykliwe stylizacje, opinające suknie i koronki. Czego mamy już ZDECYDOWANIE DOŚĆ na salonach?

Są takie "trendy" wśród gwiazd, które naprawdę nam się znudziły i co więcej, nie możemy już na nie patrzeć! Jakie?
Martha Stewart Martha Stewart EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Legginsów

Szał na czarne legginsy minął jakiś czas temu i na pewno nie chcemy ich oglądać w stylizacjach gwiazd, bo nie nadają się na wielkie wyjścia. Lepiej przeznaczyć je wyłącznie do uprawiania sportów lub weekendowe wypady za miasto. Te o długości 3/4 są zupełnie niedopuszczalne. Tym bardziej te w cekiny jak Marthy Steward... Anna Bałon też wolała zakryć nogi grubymi legginsami.

Anna BałońKapif/Anna Bałoń

Jennifer Morrison Jennifer Morrison EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Koronek

Koronki są pójściem na łatwiznę. Oczywiście wracają do mody co jakiś czas, ale zdecydowanie już nam się znudziły. Co więcej, trzeba mieć naprawdę nienaganną sylwetkę, aby dobrze prezentować się w koronkowych wzorach. Suknie Jennifer Morrison i Kate Mulvany obnażyły wszystkie niedoskonałości figury.

Kate MulvanyREUTERS/ANDREW KELLY

Joanna Liszowska Joanna Liszowska FORUM/Krzysztof Jarosz

Za dużo wszystkiego

Blond włosy, mocna opalenizna, intensywna szminka i rzucająca się w oczy sukienka to za wiele jak na jeden raz. Zarówno Joanna Liszowska jak i Coco Austin zapomniały o umiarze.

Coco AustinEastNews

katarzyna Cichopek katarzyna Cichopek Kapif

Za dużych butów

To już standard, że gwiazdy często noszą za duże szpilki. Pytanie tylko dlaczego? Wychodzi na to, że styliści wypożyczają lub kupują za duże rozmiary dla swoich celebrytek. Wiemy, że Kasia Cichopek ma ogromny problem ze znalezieniem odpowiednich, bo ma strasznie małe stopy - rozmiar 34! Dlatego jej to możemy wybaczyć. Ale dlaczego tą drogą poszła też Magda Gessler?

Magda GesslerKapif

Olga Borys. Olga Borys. Kapif

Mocno widocznego logo

Afiszowanie się dużym logo, szczególnie jeśli jest błyszczące czy ozdobione kryształkami, jest w bardzo złym guście. Zapomniała o tym Olga Borys. Doda też nie omieszkała pochwalić się koszulką od YSL.

dodaKAPIF

Dorota Williams. Dorota Williams. KAPiF

Połączenia czerni i czerwieni

Jak długo gwiazdy będą korzystały z tego połączenia kolorystycznego? To już naprawdę passe! U Doroty Williams wszystko byłoby nienaganne, gdyby nie ten nudny duet. Na niekorzyść Moniki Richardson działa też wcześniej wspomniana koronka...

Monika RichardsonKapif

Magdalena Kumorek Magdalena Kumorek WBF

Nudy

Połączenie niebieskiej sukienki z czerwonymi butami i torebką, na które postawiła Magdalena Kumorek to najzwyczajniej w świecie nuda. To tak zwane bezpieczne wyjście, aby nie zaliczyć modowej wpadki. Gwiazdy, mające dodatkową pomoc stylisty, mogłyby pozwolić sobie na więcej. Podobne zarzuty mamy do Anny Głogowskiej. Na otwarcie luksusowego butiku naprawdę nie wypada włożyć zwykłych jeansów, białej bluzki i niedbale zawiązanej apaszki.

Anna GłogowskaKapif

Marta Kielczyk. Marta Kielczyk. Kapif

Jednokolorowych stylizacji

Strach przed kolorem zawsze wychodzi na niekorzyść. Można przecież wybierać bezpieczne połączenia jak czerń i biel, czerń i beże czy pastele. Cały look w mdłym, kremowym kolorze - garnitur, buty i torebka wygląda po prostu źle. To samo tyczy się czerni od stóp do głów. Marta Kielczyk i Karolina Gruszka wolały nie ryzykować.

Karolina GruszkaWBF

Grycanki. Grycanki. Kapif

Wciskania się w opięte stroje

Oczywiście, że jesteśmy za tym, aby eksponować swoją figurę. Ale pokazywanie się w BARDZO opinających sukienkach sprawia, że mamy wrażenie że zarówno Grycanki jak i Karolina Szostak w ogóle nie mogą oddychać.

Karolina SzostakKAPIF

A wy, jakiego "modnego" trendu wśród gwiazd macie już najbardziej dosyć? Zagłosujcie!

Więcej o: