Gwiazdy, które oszukują czas

Wiek gwiazd.
Kinga Rusin Kinga Rusin Kapif

Kinga Rusin

Kinga Rusin ma 40 lat. Prezenterka dba jednak o swoje ciało i nic dziwnego, że nie wygląda na swoje lata. Do tego używa wyłącznie kosmetyków ekologicznych.

Wygląda na: 32!

Wiek gwiazd Wiek gwiazd Kapif

Grażyna Szapołowska

58 lat - to wiek Grażyny Szapołowskiej. Aż trudno w to uwierzyć. Aktorka wygląda rewelacyjnie. Skąd taka figura i mało zmarszczek? Gwiazda chodzi na basen i zwraca uwagę na to,  co je. Zaczęła intensywnie dbać o siebie po 50.

Wygląda na: 48!

Wiek gwiazd Wiek gwiazd Kapif

Grażyna Torbicka

Prezenterka i gwiazda w jednym. Grażyna Torbicka to chodzący ideał. Blond bogini telewizji. Nasza Grażyna. Aż dziw bierze, gdy spojrzymy w metrykę dziennikarki. 52 lata!

Wygląda na: 40!

Wiek gwiazd Wiek gwiazd Kapif

Danuta Stenka

Danuta Stenka ma 50 lat. Pół wieku brzmi poważnie. Ale nie w przypadku aktorki. Stenka nic sobie z tego nie robi. Nadal grzeszy urodą i nie patrzy na zegar. Świetna aktorka. Do tego świetna figura.

Wygląda na: 43!

Wiek gwiazd Wiek gwiazd Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska. Aktorka przekroczyła ostatnio magiczną liczbę 40 lat. Nie jest to wcale dużo, ale chodzi bardziej o to, na ile Kożuchowska naprawdę wygląda. Jest boska. Boska Kożuchowska.

Wygląda na: 27!

Wiek gwiazd Wiek gwiazd Kapif

Grażyna Wolszczak

Aktorkę Grażynę Wolszczak wielu ludzi podejrzewa o poprawianie sobie urody chirurgicznie. Według gwiazdy to totalna bzdura. Nieważne, jakimi środkami doszła do tego Grażyna Wolszczak. Jedno jest faktem - wygląda super jak na 53 lata!

Wygląda na: 41!

Wiek gwiazd Wiek gwiazd Kapif

Kuba Wojewódzki

Rodzynek w zestawieniu :). Kuba Wojewódzki nazywamy Piotrusiem Panem polskiego show-biznesu. Wciąż młodo wygląda, mimo że ma 48 lat

Wygląda na: 35!