Księżne i księżniczki też się odchudzają

Diety gwiazd.
Księżna Letizia przed i po diecie Księżna Letizia przed i po diecie AP, EFE/Alberto Mart~n

Księżna Letizia - ciągle chudnie

Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie, czyli księżna Letizia wciąż musi odpierać zarzuty, że ma anoreksję. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć - Letizia jest drobną i bardzo szczupłą osobą. Niepokojące jednak jest to, że im nowsze zdjęcia tym bardziej widać, jak chudnie. Media na całym świecie publikują zdjęcia księżnej, na których widać, jak szczupłe ma ręce czy nogi. Letizia mówi, że to nie żadna anoreksja a dieta.

Kate Middleton przed i po diecie Kate Middleton przed i po diecie AP

Księżna Kate - schudła 10 kilo na własne życzenie

Obecnie najpopularniejsza księżna na świecie. Kate Middleton nie ukrywała nigdy, że się odchudza. I to widać gołym okiem. Z dziewczyny z zaokrągloną buzią zmienia się w bardzo szczupłą damę. Tylko po co? Przecież i tak jest piękna. Kate w jednym z wywiadów wyznała, że to dieta Dukana. Jak wiemy, jest to bardzo radykalna dieta a jednocześnie niebezpieczna.

Księżna Victoria Księżna Victoria AP,picsnow.us

Księżniczka Victoria - od zawsze chciała być piękna

Historia Victorii pokazuje, że marzenia się spełniają. Niegdyś nosiła okulary, miała kilkanaście kilogramów więcej. Z czasem zmieniła się z królewskiego łabędzia. Schudła, zrzuciła niemodne wdzianka i pozbyła się okularów. To, co dla nas wydaje się "małą metamorfozą" dla Victorii to milowy krok. Zrobiła naprawdę dużo, aby wyglądać tak jak na zdjęciu po lewej stronie.

Więcej o: