Oto szczęściarze, którzy zdobyli młodsze

Wiek nie znaczenia w miłości.

Andrzej Łapicki i Kamila Łapicka

Dzieli ich 60 lat różnicy! Kamila jest dziennikarką pisma "Teatr" i przygotowywała artykuł o Andrzeju Łapickim - swoim ulubionym mistrzu. Umówili się więc na wywiad. I tak wszystko się zaczęło. Dziś są najbardziej kontrowersyjnym małżeństwem.

Krzysztof Kiersznowski z narzeczoną Krzysztof Kiersznowski z narzeczoną Fot. Kapif

Krzysztof Kiersznowski

34 lata różnicy. Krzysztof Kiersznowski ma 61 lat. Jego partnerka Katarzyna zaledwie 27. Podobno znają się już od dawna. Aktor wcześniej był związany z Francuzką, z którą miał dwoje dzieci. Ale ona nie chciała zamieszkać w Polsce, a on nie chciał się przenieść do Francji. Żyli na odległość, aż w końcu ich uczucie wygasło i rozwiedli się. Teraz przed panem Krzysztofem nowa miłość. Trzymamy kciuki, by trwała jak najdłużej. Najlepiej wiecznie!

Cezary Pazura i Edyta Pazura

26 lat różnicy. Para poznała się w wagonie restauracyjnym w pociągu relacji Kraków?Warszawa. Na pierwszą randkę umówili się na Dworcu Centralnym przy kasie numer 1. Dziś są małżeństwem i mają  córeczkę Amelkę.

Jan Englert i Beata Ścibakówna

25 lat różnicy. Poznali się na studiach aktorskich, gdzie pan Jan był wykładowcą, a pani Beata studentką. Trzy lata po ślubie na świat przyszła ich córeczka Helena.

Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel Marcinkiewicz

23 lata różnicy. Były premier otrzymał bankową posadę w Londynie i to właśnie tam poznał swoją dzisiejszą żonę Izabelę. Dla niej rozwiódł się ze swoją wcześniejszą małżonką! Miłość ta zrujnowała mu karierę i naraziła go na śmieszność. Ale przetrwała...

Piotr Rubik i Agata Rubik

19 lat różnicy. Poznali się na finale konkursu Miss Polonia, w którym Agata brała udział i zdobyła tytuł II wicemiss. Była bardzo zdenerwowana a Rubik podtrzymywał ją na duchu. potem ona przysłała mu maila z podziękowaniami i tak wszystko się zaczęło... Piotr przeprowadził się dla niej na kilka miesięcy do Wrocławia, gdzie mieszkała. Wszystko jak w bajce. A potem żyli długo i szczęśliwie i mieli córeczkę Helenkę.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

On jest od niej starszy o 18 lat. Pierwszy raz spotkali się na przesłuchaniu do teatru Buffo. Natasza Urbańska dostała wtedy radę, by  jeszcze poćwiczyła. Kilka lat później pojawiła się na kolejnym castingu i została wybrana. Ale Józefowicz - jak sama wspomina - wiecznie na nią krzyczał i doprowadzał ją do łez. Miłość przyszła dopiero po latach. Dziś Natasza i Janusz są małżeństwem i mają córkę Kalinkę.

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska

Dzieli ich 17 lat różnicy. Wybranka Andrzeja Grabowskiego to charakteryzatorka filmowa Anita Kruszewska, którą poznał przez Jana Nowickiego tuż po rozwodzie ze swoją pierwszą żoną.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.