Oto szczęściarze, którzy zdobyli młodsze

Wiek nie znaczenia w miłości.

Andrzej Łapicki i Kamila Łapicka

Dzieli ich 60 lat różnicy! Kamila jest dziennikarką pisma "Teatr" i przygotowywała artykuł o Andrzeju Łapickim - swoim ulubionym mistrzu. Umówili się więc na wywiad. I tak wszystko się zaczęło. Dziś są najbardziej kontrowersyjnym małżeństwem.

Krzysztof Kiersznowski z narzeczoną Krzysztof Kiersznowski z narzeczoną Fot. Kapif

Krzysztof Kiersznowski

34 lata różnicy. Krzysztof Kiersznowski ma 61 lat. Jego partnerka Katarzyna zaledwie 27. Podobno znają się już od dawna. Aktor wcześniej był związany z Francuzką, z którą miał dwoje dzieci. Ale ona nie chciała zamieszkać w Polsce, a on nie chciał się przenieść do Francji. Żyli na odległość, aż w końcu ich uczucie wygasło i rozwiedli się. Teraz przed panem Krzysztofem nowa miłość. Trzymamy kciuki, by trwała jak najdłużej. Najlepiej wiecznie!

Cezary Pazura i Edyta Pazura

26 lat różnicy. Para poznała się w wagonie restauracyjnym w pociągu relacji Kraków?Warszawa. Na pierwszą randkę umówili się na Dworcu Centralnym przy kasie numer 1. Dziś są małżeństwem i mają  córeczkę Amelkę.

Jan Englert i Beata Ścibakówna

25 lat różnicy. Poznali się na studiach aktorskich, gdzie pan Jan był wykładowcą, a pani Beata studentką. Trzy lata po ślubie na świat przyszła ich córeczka Helena.

Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel Marcinkiewicz

23 lata różnicy. Były premier otrzymał bankową posadę w Londynie i to właśnie tam poznał swoją dzisiejszą żonę Izabelę. Dla niej rozwiódł się ze swoją wcześniejszą małżonką! Miłość ta zrujnowała mu karierę i naraziła go na śmieszność. Ale przetrwała...

Piotr Rubik i Agata Rubik

19 lat różnicy. Poznali się na finale konkursu Miss Polonia, w którym Agata brała udział i zdobyła tytuł II wicemiss. Była bardzo zdenerwowana a Rubik podtrzymywał ją na duchu. potem ona przysłała mu maila z podziękowaniami i tak wszystko się zaczęło... Piotr przeprowadził się dla niej na kilka miesięcy do Wrocławia, gdzie mieszkała. Wszystko jak w bajce. A potem żyli długo i szczęśliwie i mieli córeczkę Helenkę.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

On jest od niej starszy o 18 lat. Pierwszy raz spotkali się na przesłuchaniu do teatru Buffo. Natasza Urbańska dostała wtedy radę, by  jeszcze poćwiczyła. Kilka lat później pojawiła się na kolejnym castingu i została wybrana. Ale Józefowicz - jak sama wspomina - wiecznie na nią krzyczał i doprowadzał ją do łez. Miłość przyszła dopiero po latach. Dziś Natasza i Janusz są małżeństwem i mają córkę Kalinkę.

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska

Dzieli ich 17 lat różnicy. Wybranka Andrzeja Grabowskiego to charakteryzatorka filmowa Anita Kruszewska, którą poznał przez Jana Nowickiego tuż po rozwodzie ze swoją pierwszą żoną.

Więcej o:
Komentarze (41)
Oto szczęściarze, którzy zdobyli młodsze
Zaloguj się
 • krzychu1990

  Oceniono 6 razy 4

  oczywiście jak to zwykle bywa w przypadku takiej "wielkiej" miłości , żaden z nich nie jest biedny....

 • chiaraa

  Oceniono 4 razy 4

  a dlaczego szczęściarze ...nie zapominajmy że nie wszystkie wychodzą za mąż z miłości...no chyba że z miłości do pieniędzy...hehehe

 • wiesica101

  Oceniono 8 razy 4

  Wolę kombinację Starsza kobieta, młodszy facet

 • reki334

  Oceniono 4 razy 4

  25 lat różnicy ty chyba dużo, ale 15 w sam raz

 • paulina12165

  Oceniono 3 razy 3

  Łapicki i Kamila...-"wielka miłość".

 • dmm

  Oceniono 3 razy 3

  no ja Łapickiemu wcale nie zazdroszczę. ;]

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  zdobyli....co wy pieprzycie--one zdobyly i zyja jak krolewny--w przypadku lali lapickiego-to100%luz.....hehe

 • audik

  Oceniono 5 razy 3

  60 lat roznicy !!! to jak pedofilstwo

 • avaris

  Oceniono 4 razy 2

  serdecznie tym paniom współczuje,najlepsze lata życia oddadzą starym dziadom,a gdy same bedą koło pięćdziesiątki zostaną same ,w tym wieku kobiecie w przeciwieństwie do mężczyzny ciężko układać sobie życie na nowo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX