Najbardziej niewierni w polskim szołbiznesie

Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański i Edyta Górniak - kto jest najbardziej niewierną gwiazdą telewizji?
Hubert Urbański Hubert Urbański kapif

Hubert Urbański

Hubert Urbański jest bohaterem największego transferu tej wiosny. Dziennikarz od 1999 roku pracował w telewizji TVN. Prowadził m.in. Jestem jaki jestem i Milionerów. Teleturniej wypadł z ramówki z powodu zbyt niskiej oglądalności, a Hubert przeszedł do Telewizji Publicznej. Wiosną poprowadzi "Bitwę na głosy". Dla jednych to zdrajca, dla innych obrotny facet.

Edyta Górniak Edyta Górniak kapif

Edyta Górniak

Edyta Górniak przez wiele lat była wierna Ninie Terentiew i telewizji Polsat. Występowała w show "Jak oni śpiewają" i była gwiazdą praktycznie wszystkich "Top Trendów". Jubileuszowy koncert Edyty wyemitowany w Polsacie był ukoronowaniem ich wieloletniej współpracy. Później Edyta zaliczyła flirt z TVN-em i wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Aktualnie nie "kręci" z żadną ze stacji.

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki kapif

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki jest zwierzęciem telewizyjnym. Nigdy nie skończył studiów dziennikarskich, ale papierek wcale nie był mu potrzebny do zrobienia kariery w mediach. Jak wyglądała droga Kuby do TVN-u? Zaczynał w Polsacie, gdzie prowadził program "Halo-Gramy". Później przeszedł do TVP1, a następnie do TVP2. Popularność zdobył dzięki programowi "Idol". W Polsacie prowadził też swój autorskie talk-show. Od 2006 roku pracuje w TVN-ie. Jest m.in. jurorem "X-Factor" i "Mam Talent".

Magda Mołek Magda Mołek kapif

Magda Mołek

Magda Mołek jest jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek. Nigdy nie narzekała na brak zajęć. Swoją karierę telewizyjną zaczynała w oddziale TVP we Wrocławiu. Później zaliczyła krótki epizod w Canal +. Pracowała też w RTL 7 i TV Puls. Debiut w TVP, w której prowadziła programy Kawa czy herbata i Spełniamy marzenia, przyniósł jej Wiktora w 2002 roku. Od 2004 roku jest dziennikarką TVN.

Tomasz Kammel Tomasz Kammel kapif

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel przez lata był twarzą Telewizji Publicznej. Prowadził m.in. "Randkę w ciemno" i koncerty w ramach festiwalu w Opolu. W 2009 roku Telewizja Polska rozwiązała kontrakt z Kammelem. Przez aferę "Kammel Gate" stracił dobre imię i gwiazdorski kontrakt. Przez rok był bez pracy. Przygarnął go Polsat. W 2010 roku prowadził "Stand up. Zabij mnie śmiechem".

Kasia Cichopek Kasia Cichopek kapif

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek podobnie jak bracia Mroczek swoją karierę telewizyjną zaczęła w "M jak miłość". Kasia jednak chciała się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Zgłosił się do niej TVN. Wygrała 2. edycję "Tańca z gwiazdami". Następnie zadomowiła się w Polsacie. Prowadziła m.in. "Jak oni śpiewają".

Kamil Durczok Kamil Durczok fot. TVP/kapif

Kamil Durczok

Kamil Durczok wiele lat spędził w Telewizji Publicznej. Prowadził programy publicystyczne i główne wydanie "Wydarzeń". Od 2006 roku jest redaktorem naczelnym i prezenterem Faktów TVN. Idzie mu świetnie. I stół ma zawsze czysty w studiu.

Kinga Rusin Kinga Rusin J. Bogacz / TVP/kapif

Kinga Rusin

Kingę Rusin w telewizji pracuje już ponad 20 lat. Zaczynała w "Teleexpressie" TVP. W 1994 roku została nagrodzona Wiktorem w kategorii "Odkrycie roku". Zrezygnowała z kariery dla miłości. Wyjechała z mężem, Tomaszem Lisem do USA. Po powrocie krótko prowadziła "Wizjer TVN". Wychowywanie córek jednak było dla niej ważniejsze niż praca. Do TVN-u wróciła w 2005 roku. Prowadzi "Dzień dobry TVN" i jest jurorką "You Can Dance".

Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz J. Bogacz / TVP/kapif

Krzysztof Ibisz

Mamy dziwne wrażenie, że Krzysztof Ibisz był w telewizji od zawsze. Z roku na rok wygląda na młodszego. Ibisz zaczynał w TVP, gdzie prowadził słynny program "Czar par". Następnie zadomowił się w telewizji TVN. Od 2000 roku jest pupilkiem Niny Terentiew. Prowadzi w Polsacie praktycznie wszystkie programy.

Anna Mucha Anna Mucha kapif

Anna Mucha

Anna Mucha największą popularność zdobyła za sprawą serialu Dwójki "M jak miłość". "Wierność" nie jest jednak jej mocną stroną. W ramach współpracy z telewizją TVN, prowadziła program "Mucha nie siada" oraz była reporterką "Dzień Dobry TVN". Gdy Muchą zainteresował się Polsat, aktorka zgodziła się wystąpić w "Jak oni śpiewają". Później znów wróciła do TVN-u i plasała na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Aktualnie jest gwiazdą serialu "Prosto w serce". TVP wybaczyło jej "zdradę".