Doda wyprzedza światowe gwiazdy

.
Doda i Gaga Doda i Gaga INTERNET

Gwiazdy kopiują Dodę

Media często zarzucają Dodzie, że kopiuje z Lady Gagi, Britney Spears czy Madonny. Nawet wtedy gdy jest to tylko luźna inspiracja. My postanowiliśmy spojrzeć na sprawę z drugiej strony i okazało się, że nie mało jest przykładów na kopiowanie Dody przez zagraniczne gwiazdy.

Doda i Rihanna Doda i Rihanna KOTEK.PL

Doda i Rihanna

Doda pojawiła się w białych rzymiankach w trakcie swojego show na jednym z festiwali. Kilka tygodni później identyczne buty założyła Rihanna w trakcie wizyty w programie telewizyjnym!

Doda i Kelly Rowland Doda i Kelly Rowland KAPIF/FORUM

Doda i Kelly Rowland

Na festiwalu w Opolu Doda paradowała w znakomitych butach Giuseppe Zanotti. Jedna para kosztuje ponad 4 tysiące złotych! Ale nawet wysoka cena niestety nie gwarantuje unikalności. Takie same buty założyła miesiąc później Kelly Rowland! 79 % naszych czytelników w sondzie zdecydowało, że Doda wygląda w nich lepiej. I słusznie.

Doda i Christina Aguilera Doda i Christina Aguilera

Doda i Christina Aguilera

W 2007 roku na galę "Złote dzioby" Doda założyła szeroki pasek marki Dolce & Gabbana. Pochodził on z kolekcji jesień/zima 2007-2008. Jakież było nasze zdziwienie kiedy okazało się, że trzy lata później(!) ten sam pasek na okładce singla prezentuje Christina Aguilera.

Doda i Christina Aguilera Doda i Christina Aguilera FORUM/PR

Doda i Christina Aguilera

Okazuje się, że Christina skopiowała nie tylko pasek, ale i... legginsy. Doda pojawiła się w nich w trakcie nagrania "Tylko nas dwoje" wiosną ubiegłego roku. Aż tu nagle w wakacje po ulicach LA paraduje w nich Christina Aguilera.

Doda, Lady Gaga Doda, Lady Gaga NET

Doda i Lady Gaga

Kopiowanie butów, pasków i legginsów nie jest tak mocne jak kopiowanie czyjegoś show! Lady Gaga przed ostatnim występem na Grammy Awards zapowiadała, że zaszokuje wszystkich. I rzeczywiście udało jej się nas zaszokować! Widać wyraźne podobieństwa do występu Dody na festiwalu w Opolu, we wrześniu ubiegłego roku!

Więcej o: