Mieli na sobie 35 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Największą imprezę sylwestrową "pod chmurką" zorganizował Polsat. Na Placu Konstytucji w Warszawie bawiło się ponad 100 tysięcy ludzi. Dopisały również gwiazdy. Wszystko z przepychem i rozmachem. Stroje prowadzących również nie należały do tanich.
Agata Młynarska, Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Katarzyna Cichopek Agata Młynarska, Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Katarzyna Cichopek kapif

Stroje warte tysiące złotych - tak bawił się Polsat

W Warszawie imprezę sylwestrową organizował Polsat, a we Wrocławiu TVP2. Tę pierwszą obejrzało o 2 miliony więcej widzów. Nic dziwnego. W stolicy były gwiazdy, które gwarantowały dobrą zabawę i ubrani w najlepsze stroje prowadzący.

Kreacje prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów były specjalnie projektowane i szyte. Wszystkie szczegóły konsultowano z nim Piotrem Konckim, stylistą Polsatu. Tylko u nas - ile kosztowały kreacje prowadzących!

d d Kapif

Maciej Rock

Maciej Rock jako młodszy kolega Ibisza i Dowbora mógł sobie pozwolić na więcej szaleństwa. Prezentował się jak prawdziwa gwiazda rocka. Smoking projektu Moniki Ptaszek, koszula CK i modne glany. Spodnie też robiły wrażenie. Jedyny minut to grzywka a la Justin Bieber. Ale to już było niezależne od stylisty.

Koszt kreacji to: 2,3 tysiąca złotych.

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek Kapif

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek całą imprezę "przetańczyła" w jednej kreacji. Różowa, długa suknia rzucała się w oczy z daleka. I oto chyba Cichopek chodziło, bo jak się dowiedzieliśmy - sukienka była uszyta według pomysłu gwiazdy.

Koszt kreacji to: 3 tysiące złotych.

d d Kapif

Mateusz Borek

Mateusz Bore, dziennikarz sportowy, prowadził sylwestra ze względu na temat przewodni imprezy - Euro 2012. Żeby wejść w Nowy Rok z przytupem, Mateusz Borek założył smoking marki Hugo Boss.

Koszt kreacji to: 3,5 tysiąca złotych.

Paulina Sykut Paulina Sykut Kapif

Paulina Sykut

Paulina Sykut postawiła na minimalizm. Jedna sukienka, ale bardzo efektowna. Złota, szyta ręcznie z drogich tkanin. Arcydzieło wśród sukienek wieczoru. Idealnie odzwierciedlała charakter Sykut. Projekt: BohoBoco.

Koszt kreacji to: 3,5 tysiąca złotych.

d d Kapif

Maciej Dowbor

Jak to z panami bywa, sprawa jest uproszczona. Prowadzącym wiele do szczęście nie trzeba było. Dobry garnitur, elegancka koszula i modny krawat. Maciej Dowbor został ubrany w modny garnitur i koszulę Versus. Modna muszka i gotowe.

Koszt kreacji to: 4,5 tysiąca złotych.

d d Kapif

Krzysztof Ibisz

Król jest tylko jeden. Krzysztof Ibisz rządził na sylwestrowej scenie Polsatu. Ibisz postawił na smoking, koszulę marki Rage Age i błyszczący krawat. Ale to nie wszystko. Spójrzcie tylko na buty Ibisza - to glany w wersji "szyk i elegancja". Świetne zestawienie. Trochę szału, trochę klasyki.

Koszt kreacji to: 4,5 tysiąca złotych.

Agata Młynarska Agata Młynarska Kapif

Agata Młynarska

Agata Młynarska na sylwestrowej scenie prezentowała się znakomicie. Perfekcjonizm i poczucie humoru to wizytówka gwiazdy. Jak do tego dorzucimy znakomite kreacje, możemy mówić o wielkim sukcesie. Młynarska tego wieczoru miała na sobie dwie sukienki szyte w Atelier Mario Menezi, ze specjalnie sprowadzonych z Włoch tkanin. Do tego drogie dodatki.

Koszt kreacji to: 6 tysięcy złotych.

Agata Młynarska

Agnieszka Popielewicz i Paulina Sykut Agnieszka Popielewicz i Paulina Sykut Kapif

Agnieszka Popielewicz

Najbardziej zaszalała Agnieszka Popielewicz. 3 suknie w jeden wieczór! Kreacje szyte w Atelier Violi Piekut. Popielewicz, wraz z stylistą Piotrem Konckim, dobierała tkaniny oraz dodatki. Miała na oku wszystko. Także to, jaki fason zostanie wybrany. Stylista i gwiazda chcieli, aby podkreślone były wszystkie atuty prezenterki.

Koszt kreacji to: 8 tysięcy złotych.