Magda Mielcarz - najseksowniejsza Polka EVER

Najgorętsze zdjęcia aktorki.
Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz Kapif

Magda Mielcarz

Piękna, seksowna i utalentowana. Bóg stworzył ideał, a dziś na niej wzorują się kobiety na całym świecie. Magdalena Mielcarz udowodniła wielokrotnie, że jest gwiazdą pełną gębą. Ma ciało, umysł i zabójczy instynkt. Magazyn "Maxim" właśnie ogłosił ją najseksowniejszą Polką. Poznajcie jej historię.

Magdalena Mielcarz. Magdalena Mielcarz. KAPIF

Początki

Urodziła się w Warszawie w 1978 roku. W 1989 roku zagrała rolę królowej Jadwigi w filmie dla dzieci "Paziowie" w reżyserii Grzegorza Warchoła. Następnie przez kilka lat należała do znanego zespołu Gawęda. W wieku 15 lat wyjechała do Paryża, aby rozwijać karierę modelki.

W wieku 15 lat znalazłam się w Paryżu, w tym tzw. świecie mody, gdzie nikt się ze mną nie cackał. Przychodziłam na sesje, chciałam się podzielić tym, co widziałam, gdzie byłam, co odkryłam. Nie mówiłam oczywiście po francusku, tylko po angielsku, co też było pewną przeszkodą, ale i tak nikogo nie interesowałam. ?Zamknij się, bo teraz pracujemy? ? mówili do mnie. Byłam mała, młoda, nic nie umiałam, niczego nie wiedziałam, ale najbardziej potrzebowałam takiego zwyczajnego, ludzkiego ciepła, którego nie było. To był dla mnie szok - powiedziała w wywiadzie dla "Gali".
Magda Mielcarz Magda Mielcarz Internet

Quo Vadis

Pierwszą wielką rolę dostała w filmie "Quo Vadis" z 2001 roku. Zagrała przepiękną Ligię Kallinę. Obraz Jerzego Kawalerowicza zobaczył cały świat, a co za tym idzie, każdy mógł podziwiać wdzięki i talent Mielcarz.

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz Kapif

USA

Mielcarz od zawsze była zachwycona Stanami Zjednoczonymi. Tam rozwinęła swoją karierę modelki. Dzięki urodzie dostała angaż do reklamy L'Oréal i była jednocześnie pierwszą Polką reklamującą tę firmę. W Stanach poznała także swojego przyszłego męża, Adriana Ashkenazy, prawnika i biznesmena, za którego wyszła w 2007 roku. W 2009 roku urodziła córkę Maję. W Nowym Jorku postanowiła kształcić swój talent aktorski. Wybrała szkołę Maggie Flaningan Studio.

Magda Mielcarz na okładce Magda Mielcarz na okładce "Viva!" Viva!, nr. 4, 17 lutego

Magda Mielcarz

Jest jedną z najpiękniejszych Polek. Na co dzień mieszka w Los Angeles. Ma bogatego męża, ale jak sama mówi nie korzysta z tego. W lutym dla magazynu "Viva!" powiedziała, że nie zawsze było kolorowo w jej życiu, które wielu odbiera jako "amerykański sen":

Raz autentycznie zbankrutowałam. Kupiłam mieszkanie w Warszawie, które wymagało  kolosalnego remontu i drugie tyle za to zapłaciłam. Do tego musiałam się utrzymywać. Pracowałam w modelingu, jednocześnie chodziłam do szkoły. Żeby więcej zarabiać, musiałabym więcej pracować, ale wtedy wyrzuciliby mnie ze szkoły. A więc koło się zamykało. Ledwo wiązałam koniec z końcem. Dlatego jest dla mnie tak ważne, żeby zawsze móc zarabiać.

Magda piła także do tego, że jej mąż jest bardzo bogaty, jednak ona nie korzysta z jego pieniędzy. Woli być niezależna.

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz fot. gwiazdy-hollywood-tv.blog.onet.pl

BrzydUla

Przypomniała nam o sobie rolą w serialu TVN "BrzydUla". Zagrała byłą dziewczynę czarnego charakteru serialu - Aleksa Febo. Okazało się, że polska publiczność się za nią stęskniła. I tak zaczął się jej romans z TVN.

Magdalena Mielcarz Magdalena Mielcarz Kapif

Magda Mielcarz a dziennikarstwo

Magda Mielcarz ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Zawsze chciała pracować w mediach. Aktorstwo to jedno, ale jej wielką pasją było dziennikarstwo. Dużym wyzwaniem był udział w pierwszej edycji "Top Model. Zostań Modelką". Magdalena Mielcarz, obok Michała Piróga, pełniła rolę opiekunki modelek. Świetnie dogadywała się z uczestniczkami, bo sama świetnie pamięta, jak to jest zaczynać w tym zawodzie. Ale doskonale wiedziała także, jak zachowywać się przed kamerą, jak spełnić oczekiwania producentów. Podczas wielu zadań uczyła dziewczyny również podstaw dziennikarstwa.

magdalena mielcarz. magdalena mielcarz. screen z Maxim

Magda Mielcarz

Dziś Magdalena Mielcarz jest współprowadzącą "The Voice of Poland". Obok Huberta Urbańskiego wypada znakomicie. Sprawia wrażenie, jakby od zawsze zajmowała się prowadzeniem telewizyjnych show.

Mielcarz wróciła na polski rynek na dobre. Dostrzegł to również polski "Maxim", który wybrał ją na gwiazdę pierwszego numeru po reaktywacji pisma. W wywiadzie powiedziała:

Wydaje mi się, że ciało i związane z nim przyjemności nadal przez niektórych ludzi uważane są za złe. Jesteśmy wychowani w kulturze, w  której uważa się seks za coś brudnego. Jeśli tak się go przedstawi młodym ludziom, to tak będzie. I kobiety boją się być seksowne. Albo epatują swoją seksualnością tak, że staje się to niesmaczne - mówi Mielcarz w Maximie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.