Gwiazdy uzależnione od Facebooka

Profile gwiazd.
Natalia Lesz Natalia Lesz Kapif

Natalia Lesz

Natalia Lesz wyznała nam, że jest totalnie uzależniona od Facebooka. Dzięki niemu ma stały kontakt z fanami i przyjaciółmi. Natalia ma konto jako osoba prywatna, a na nim aż 4383 znajomych. Gwiazda ma również swój FanPage, który "Lubi" prawie 20 tysięcy fanów. Natalia jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na FB. Aktualizuje swój FanPage oraz konto prywatne praktycznie codziennie.

Nasza ocena: 50 lubię to!

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Kapif

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski uznawany za ojca polskiego show-biznesu nie mógł ominąć takiego kanału informacyjnego jak Facebook. Michał na swoim profilu zamieszcza dużo wpisów o życiu osobistym, o zespole Ich Troje, a także wrzuca śmieszne filmiki. Tablica zapełniona jest przez fanów różnymi aktualnościami. Naprawdę dba o swoich znajomych. Michał prowadzi fanpage i ma 8191 fanów.

Nasza ocena: 176 lubię to!

Dorota Zawadzka Dorota Zawadzka Kapif

Dorota Zawadzka

Dorota Zawadzka to prawdziwa bogini Facebooka. Ma ponad 19 tysięcy fanów i praktycznie nie rozstaje się ze swoim profilem. Co tam znajdziemy? Propozycje zabaw dla dzieci, linki do ulubionych piosenek Superniania oraz komentarze dotyczące jej bycia w show-biznesie. Bywa ostro. Zaglądamy niemal codziennie.

Nasza ocena: 250 lubię to!

Karolina Korwin-Piotrowska Karolina Korwin-Piotrowska Kapif

Karolina Korwin-Piotrowska

Demon Fejsa! Karolina Korwin-Piotrowska jest jedną z naszych ulubionych gwiazd na Facebooka. Zawsze dowiemy się czegoś ciekawego. Karolina wkleja linki do artykułów z zagranicznych serwisów, zdjęcia z sesji najlepszych fotografów oraz... komentuje show-biznes. A jak wiemy Karolina Korwin-Piotrowska nie zna litości dla głupoty celebrytów. Karolina dzieli się także na swoim profilu artykułami z Plotka które jej się spodobają. My czytamy Karolinę i Karolina nas :). KKP ma 9041 fanów.

Nasza ocena: 666 lubię to!

Magda Gessler Magda Gessler Kapif

Magda Gessler

Magda Gessler - prawdziwa fejsoholiczka. Restauratorka praktycznie co dwie godziny wrzuca na swój profil zdjęcia z podróży, restauracji i życia prywatnego oraz komentarze. Ma bardzo dobry kontakt z fanami, z którymi rozmawia o przepisach, dyskutuje na ważne tematy i zawsze pamięta o tych, którzy ją uwielbiają. Ostatnio zapraszała do nowo otwartej restauracji Polka w Żelazowej Woli. Niesamowite było jednak to, że prosiła o informacje na FB od gości czy po kolacji wrócili cali do domu. To się nazywa mieć styl i być gwiazdą. Nic dziwnego, że Magda ma ponad 60 tysięcy fanów! My także się do nich zaliczamy.

Nasza ocena: 1000 lubię to!