Frykowska wystąpi w "Gwiazdy tańczą na lodzie"

A jednak Dwójka nie powiedziała ostatniego słowa. Agnieszka Frykowska najprawdopodobniej wystąpi w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Szykuje się niezłe widowisko, bo o tym, że Frytka nie lubi się z Dodą krążą legendy. Teraz widzowie TVP przekonają się ile w tym prawdy.

 

To nie żart! Agnieszka Frykowska jednak pojawi się w show Dwójki. Producenci programu mają niewiele czasu, żeby zamknąć listy z uczestnikami nowej edycji. Bo już w połowie stycznia gwiazdy muszą rozpocząć treningi. Jak się dowiedział Plotek szefostwo TVP pełną listę nazwisk ujawni w tym tygodniu. Z przecieków jednak wiadomo, że wśród gwiazd drugiej edycji jest nazwisko Frykowskiej.

Agnieszka Frykowska może być czarnym koniem. Budzi sporo emocji, a na to przecież liczą wszyscy widzowie Dwójki. Po odejściu Pudzianowskiego do konkurencji konfrontacje Agnieszki z Dodą mogą być naprawdę być ciekawe - przekonuje dziennikarka TVP.

Skąd nagła zmiana TVP, które początkowo nie chciało nawet słyszeć o udziale w "GTnL" Frytki. Wszyscy są przekonani, że do takiego kroku Dwójka została zmuszona po odejściu Pudziana. Cóż może być naprawdę gorąco na lodzie. W końcu Agnieszka i Doda znają się od lat i obie mają barwne osobowości.

Więcej o:
Komentarze (91)
Frykowska wystąpi w "Gwiazdy tańczą na lodzie"
Zaloguj się
 • katerina

  0

  Ale tu farmazony się pisze, głupoty jakich mało. Akurat Frytka i Doda, są dobrymi koleżankami i odbierają na podobnej fali. A komentarze jak zresztą przy każdym artykule żenujące.

 • Gość: Gość

  0

  A ja bym chciał by Doda i Frytka wystąpiły w jednym programie w którym musiały by rywalizować ze sobą. Fajnie by się to oglądało. A jeszcze lepiej jak by się pobiły. Ciekawe która by zwyciężyła.

 • Gość: Gość

  0

  Damo napisał /a "bedzie goraco dlatego wolalabym zobaczyc jak sa razem w domu wielkiego brata to by bylo doda rozniosla by frytke a ta zeby nie byc gorsza robilaby jakies skandale chociarz obie sa skandalistkami".
  No nie wiem kto by z takiej konfrontacji wyszedł zwycięsko. Obie są pyskate i agresywne. Ale Frytka w BigBarderze udowodniła że potrafi rzucić się na faceta z pięściami. Choć Doda też podobno prywaliła jakiejś panience w hotelowej restauracji podczas trasy koncertowej. Tak więc podejżewam że pobyt Frytki i Dody w domu Wielkiego Brata doprowadził by do tego, że któregoś dnia Doda dostała by łomot od Frytki.

 • Gość: Gość

  0

  ale będzie jazda frytka kontra doda:)

 • Gość: Gość

  0

  oby nie de baztaleńće

 • Gość: Gość

  0

  bedzie goraco dlatego wolalabym zobaczyc jak sa razem w domu wielkiego brata to by bylo doda rozniosla by frytke a ta zeby nie byc gorsza robilaby jakies skandale chociarz obie sa skandalistkami

 • Gość: Gość

  0

  popieram anneczka55i1!!!!!!!!!!!!!!!! ona ma żółte zęby!!!!!!!!!! Wolę dodę.....:D pozdro dla Doroty:D

 • Gość: Gość

  0

  ona jest okropna ma zółte zęby i jest przereklamowana ale mi z niej gwiazda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ona jest okropna ma zółte zęby i jest przereklamowana ale mi z niej gwiazda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX