Beyonce się zaręczyła

Jej wysokie umiejętności w doborze ubrań nie są teraz ważne, bo istotne jest coś innego. Jay-Z w końcu oświadczył się Beyonce Knowles podczas romantycznego pobytu w Cannes. Piosenkarka, a ostatnio i aktorka powiedziała "tak" (to znaczy powiedziała "yes" ale zdecydowaliśmy się przetłumaczyć).

 

Para planuje się teraz pobrać i to na Hawajach. Beyonce nie kryła radości:

Chcę wyjść za mąż i założyć rodzinę. Jeśli miałoby być idealnie, to powinnam mieć dwóch synów i córeczkę. Gdy ktoś cię kocha, to wiesz to po tym, jak on cię traktuje i szanuje. Ja i Jay szanujemy się wzajemnie.

Legendarny raper wstrzymał nawet swoją trasę koncertową, by pojechać na występ Beyonce i sprawić jej zaręczynową niespodziankę. Podobno kiedyś obiecał jej największy diament, jaki wejdzie na jej palec. Beyonce ma raczej drobne ręce, więc Jay-Z chyba za bardzo się nie wykosztował.

Więcej o:
Komentarze (14)
Beyonce się zaręczyła
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  Super to najładniejrza para na świecie rianna jest głupia!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  beyonce jest wspaniala i zasluguje na jaya-z oni sie kochaja bez granicznie...

 • Gość: Gość

  0

  wszyscy wiemy że jay-z kocha się w rihannie

 • Gość: Gość

  0

  Ja się bardzo cieszę, że Jay-Z oświadczył się Beyonce. Choć słyszałam, iż Jay bierze narkotyki. Mam nadzieję, że to plotka.

 • Gość: Gość

  0

  Jay z przesadza kupuje Beyonce pierścionki sukienki domy i wiele innych rzeczy żeby to BeBe była w niebie. OstATNIO ZLIKWIDOWAŁ SWOJĄ SIEDZIBĘ KLUBU ZAŁOZONEGO PRZEZ NIEGO 40/40 W LOS ANGELES ŻEBY ZROBIŚ W TYM MIEJSCU SALON AWKWARIÓW Z ŻABAMI I NIESPOTYKANYMI RYBAMI. PRZESADA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX