Angelina Jolie i Brad Pitt - najbardziej wpływową parą Hollywood!

Co roku magazyn "Forbes" publikuje ranking najbardziej wpływowych par Hollywood. Życiem prywatnym i zawodowym tych zakochanych par interesuje się cały świat, dlatego znalezienie się na szczycie tego zestawienia jest dla gwiazd wielkim wyróżnieniem. Tym razem pierwsze miejsce zajęli Angelina Jolie i Brad Pitt.
Angelina Jolie i Brad Pitt Zajęli pierwsze miejsce w rankingu najbardziej wpływowych par Hollywood. Na liście najbardziej wpływowych par Hollywood amerykańskiego magazynu "Forbes" znajdują się pary związane ze sobą od lat oraz takie, które nie są już razem. Co roku magazyn "Forbes" publikuje ranking najbardziej wpływowych par Hollywood. Życiem prywatnym i zawodowym tych zakochanych par interesuje się cały świat, dlatego znalezienie się na szczycie tego zestawienia jest dla gwiazd wielkim wyróżnieniem. Tym razem pierwsze miejsce zajęli Angelina Jolie i Brad Pitt. Na liście amerykańskiego magazynu znajdują się pary związane ze sobą od lat (Victoria Beckham i David Beckham , Demi Moore i Ashton Kutcher) oraz takie, które nie są już razem (Kate Moss i Pete'a Doherty czy Cameron Diaz i Justin Timberlake). Państwo Beckhamowie zajęli dopiero 9 miejsce, co jest dla nich zapewne raczej porażką niż sukcesem. W końcu w Wielkiej Brytanii uchodzili za najbardziej wpływową i najpiękniejszą parę. Niestety - Europa to nie Hollywood, dlatego Beckhamowie muszą przełknąć gorycz porażki i wziąć się do roboty. Oto ranking: 1. Angelina Jolie i Brad Pitt, 2. Kate Moss i Pete Doherty, 3. Nicole Kidman i Keith Urban, 4. Demi Moore i Ashton Kutche, r4. Katie Holmes i Tom Cruise, 5. Pamela Anderson i Rick Soloman, 6. Tracey Edmonds i Eddie Murphy, 7. Eva Longoria i Tony Parker, 8. Cameron Diaz i Justin Timberlake, 8. Jessica Simpson i Tony Romo, 9. Victoria Beckham i David Beckham, 10. Nicole Richie i Joel Madden.

 

Na liście amerykańskiego magazynu znajdują się pary związane ze sobą od lat (Victoria Beckham i David Beckham , Demi Moore i Ashton Kutcher) oraz takie, które nie są już razem (Kate Moss i Pete'a Doherty czy Cameron Diaz i Justin Timberlake). Państwo Beckhamowie zajęli dopiero 9 miejsce, co jest dla nich zapewne raczej porażką niż sukcesem. W końcu w Wielkiej Brytanii uchodzili za najbardziej wpływową i najpiękniejszą parę. Niestety - Europa to nie Hollywood, dlatego Beckhamowie muszą przełknąć gorycz porażki i wziąć się do roboty.

 

 

Oto ranking:

 

1. Angelina Jolie i Brad Pitt
2. Kate Moss i Pete Doherty
3. Nicole Kidman i Keith Urban
4. Demi Moore i Ashton Kutcher
4. Katie Holmes i Tom Cruise
5. Pamela Anderson i Rick Soloman
6. Tracey Edmonds i Eddie Murphy
7. Eva Longoria i Tony Parker
8. Cameron Diaz i Justin Timberlake
8. Jessica Simpson i Tony Romo
9. Victoria Beckham i David Beckham
10. Nicole Richie i Joel Madden