-
Taniec z Gwiazdami. Agnieszka Kaczorowska z przodu prezentowała się świetnie. Ale zobaczcie jej suknię od tyłu. Odważna!
Taniec z Gwiazdami w tej edycji nie jest chyba najszczęśliwszy dla Agnieszki Kaczorowskiej. Jej duet z Nikodemem Rozbickim nie wzbudza raczej zachwytów wśród jury. Za to ona sama... Nadal ratuje sytuację seksapilem.
-
Taniec z Gwiazdami. Anna Karczmarczyk to najseksowniejsza uczestniczka tej edycji? Twarz laleczki, a do tego... PIĘKNE krągłości
"Taniec z Gwiazdami" to nie tylko taneczne zmagania, ale i piękne uczestniczki oraz przystojni uczestnicy. Zwróciliście uwagę na Annę Karczmarczyk? Na pewno :).
-
"Taniec z Gwiazdami". Odpadła jedna z najseksowniejszych uczestniczek. Na widowni jęk zawodu
Joanna Opozda i Kamil Kuroczko odpadli w pełnym żartów, wiosennym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Widownia była bardzo zawiedziona - tuż po ogłoszeniu wyników rozległ się stamtąd jęk zawodu.
-
Marika jest wściekła na Maffashion? Blogerka pokazała zdjęcia z jej ślubu. "To była prywatna sytuacja"
Marika następnym razem zastanowi się dłużej, zanim znowu zaprosi na ważną uroczystość którąś ze znanych szafiarek? To przez Maffashion dowiedzieliśmy się, że wokalistka wyszła za mąż.
-
Leonardo DiCaprio na randce. Znowu. Piękna? Oczywiście, ale jedna rzecz różni ją od jego poprzednich dziewczyn
Leonardo DiCaprio, jeden z najgorętszych (i najbogatszych) amantów Hollywood, znowu randkuje. Piękna dziewczyna, która mu towarzyszyła w klubie, była jednak nieco inna od tych, z którymi romansował w przeszłości.
-
Aneta Zając pokazuje wideo. "A po pracy..." Fani zaskoczeni: Nie wierzę w to, co widzę. Wiedzieliście, że ma takie hobby?
Aneta Zając jest bardzo zapracowana, ale znajduje też czas na przyjemności. Aktorka pochwaliła się na Facebooku swoim hobby, które zaskoczyło fanów.
-
Anna Lewandowska zmieniła kolor włosów? Pokazała zdjęcie, ale nie to zwróciło uwagę fanów: "Jakbyś miała GIGANTYCZNY..."
Anna Lewandowska chciała pochwalić się nową fryzurą, ale zupełnie przypadkiem czymś innym wzbudziła zainteresowanie internautów.
-
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zielińska jako Lopez. Nogi świetnie, ale zobaczcie, jak wywija na parkiecie!
Już w najbliższą sobotę 2 kwietnia o godzinie 21.35 zobaczymy 4. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W show Katarzyna Zielińska wcieliła się w Jennifer Lopez i zrobiła to perfekcyjnie. Musicie to zobaczyć!
-
Grażyna Torbicka nie musi martwić się o pracę? "Na pewno znajdzie się dla niej miejsce..." Fortunę zarabia poza telewizją
Grażyna Torbicka po trzech dekadach odeszła z TVP. Nie spieszy się z szukaniem nowej pracy. "Fakt" zdradza, że nie będzie miała problemów ze znalezieniem nowej posady.
-
"M jak miłość" miało zniknąć z anteny. Teraz TVP ma MOCNY argument. "Prowadzimy w tej sprawie postępowanie"
"M jak miłość" przynosi TVP spore straty, a przyczyną ma być niekorzystna umowa z producentami serialu. Koszty produkcji mogą wzrosnąć nawet o 5 milionów.
-
Małgorzata Rozenek prywatnie też jest "Perfekcyjna"? Nic bardziej mylnego! "Zdarza mi się być łobuziarą..."
Małgorzata Rozenek w swoim nowym programie "Projekt Lady" ma do czynienia z dziewczętami, którym nie są obce kontrowersje. Czego chce ich nauczyć i czy sama zawsze bywa taka "Perfekcyjna"?
-
Kinga Duda poskarżyła się na nadgorliwość BOR-u. Konsekwencje? To mogło się skończyć tragicznie
Kinga Duda źle znosi ciągłą obecność Biura Ochrony Rządu, a jej skargi na nadgorliwość funkcjonariuszy BOR-u rodzą niebezpieczne konsekwencje. Na początku marca zbagatelizowano bowiem ostrzeżenie o zamachu na prezydenta, donosi "Fakt".
-
Joanna Racewicz przejdzie do TVP Polonia? SE: Nie padły konkretne propozycje. Została z niczym
Joanna Racewicz odeszła z "Panoramy", ale nie z mediów publicznych. Dziennikarka ma przejść do TVP Polonia, jednak - jak donosi "Super Express" - wciąż nie otrzymała żadnej konkretnej propozycji.
-
Agnieszka Włodarczyk to mistrzyni hashtagów? Niektóre są dość zaskakujące. I... hm, chyba trochę PRZESADZIŁA
Agnieszka Włodarczyk ma ostatnio sporo wolnego czasu. Wykorzystuje go głównie w sieci.
-
Cindy Crawford pojechała na wakacje. Do zdjęć pozuje z mężem, ale to jej córka przykuwa uwagę. Nie możemy się napatrzeć!
Cindy Crawford w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Najpierw zwiedziła Wielki Kanion, a potem wypoczywała na Bahamach.
-
Zofia Ślotała pokazała NOWE zdjęcie pokoju córki. Internauci: Pięknie! Spójrzcie na "garderobę". UROCZE
Zofia Ślotała nie pokazała jeszcze twarzy swojej córki Ranii, ale chętnie chwali się wszystkim innym, co związane jest z macierzyństwem. Teraz pokazała w sieci wystrój pokoju swojego "Mikruska".
-
Michał Szpak obciął włosy! Nową fryzurę pokazał na Instagramie. Fani załamani: OBCA TWARZ
Michał Szpak znany był ze swych pięknych, długich loków. Zdjęcie, które wrzucił na Instagram zszokowało więc fanów. Piosenkarz naprawdę obciął włosy?!
-
"Idź na całość" wraca do telewizji! Kultowy program znowu poprowadzi Zygmunt Chajzer
"Idź na całość", jeden z najbardziej popularnych programów rozrywkowych w historii polskiej telewizji, jesienią wróci na antenę. Show ponownie poprowadzi Zygmunt Chajzer.