Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Oficjalną informację podaje dwutygodnik "Party". Aktorka udzieliła krótkiego wywiadu, w którym opowiedziała, jak się czuje.
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan już niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Ich radość musi być olbrzymia, ponieważ starali się o nie bardzo długo. Informacje potwierdził właśnie dwutygodnik "Party", któremu aktorka opowiedziała, jak się czuje.
Bardzo cieszymy się, że w końcu oficjalnie możemy ogłosić tę radosną nowinę, choć plotki na ten temat pojawiały się już dawno. Ostatnio na przykład aktorka została nagrana przez męża na InstaStories, jak siedzi w bardzo luźnej sukience, pod którą widać było ciążowe krągłości. Nawet fani gwiazdy zaczęli już coś podejrzewać, dzieląc się swoimi sugestiami w mediach społecznościowych. Zauważyli, że Basia mocno stroni od alkoholu.
Basia nie ma kielicha. Ciąża! - żartowali Internauci pod rodzinnym zdjęciem Kurdej-Szatan, na którym pozuje z siostrą i ciocią dzierżącymi w dłoniach naleweczkę.
My przypuszczaliśmy prawdopodobieństwo tej wersji wydarzeń już dwa miesiące temu podczas imprezy ramówkowej Polsatu, kiedy Kurdej-Szatan robiła wszystko, by uniknąć odpowiedzi na pytania naszego redaktora.
Zdradziły ją głównie oversizowe garnitury, którymi aktorka mogła zasłonić delikatne, aczkolwiek zauważalne ciążowe kształty. Aktorce i jej mężowi składamy szczere gratulacje i życzymy dużo zdrowia! Oglądamy na bieżąco jej instagramowe relacje, widać, że błogosławiony stan jej służy.