Luntek na salonach

Nowotwór polskiego internetu z Kubą Wojewódzkim i Majewskim? Tak, ale informacja poniżej was zwali z nóg. Zażenowanie gwarantowane.

Może się niedługo okazać, że największa porażka polskiego internetu stanie się tak samo popularna i sławna co reszta celebrytów w Polsce. I kiedy Jola Rutowicz jest w miarę strawna to ten chłopak już nie. Nie pomoże tu Goździkowa ani żadna inna piguła.

Na oficjalnym blogu Lunkta widnieje informacja jakby dziecko łączy dostało się do MAM TALENT!

Heyy witam Z ogromną zajebistościa mogę wam ogłosić że spodobałem sie na castingu i co za tym idzie wystapie w 2 edycji mega popularnego programu Mam Talent! Jestem bardzo podekscytowany tym faktem Czas aby szersza publicznośc dowiedziała sie o zjawisku którym bez watpienia jestem patrzac oczywiscie na polskie warunki A tak pozatym to zostały jeszcze 2 castingi w Zabrzu i Warszawie o ile dobrze pamietam a wiec zachecam was abyście spróbowali swoich sił 3mam za was kciuki I nie przejmujcie się tym co ludzie sobie pomyśla raz się zyje co nie? No to buziaksy wszystkiego dobrego - czytamy na blogu Luntka.

Póki co Luntek już atakuje bankiety i pojawia się w miejscach, gdzie gwiazdy i gwiazdeczki bywają np. na tegorocznych Świrach. Zanim Luntek w MT się pojawi, my apelujemy do KRRRiT o reakcję na te doniesienia zanim będzie za późno.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.