Wróżbita przepowiedział katastrofę w Smoleńsku

A co nas czeka w 2011 roku?

Wróżbita Piotr Piotrowski przewidział katastrofę w Smoleńsku . W grudniu 2008 roku w "Newsweeku" pojawiła się następująca wróżba :

A kryzys zapowiadany jest nie tylko w horoskopie głowy państwa, lecz także w horoskopie prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Potężnie działający Pluton utworzy wtedy koniunkcje ze Słońcem, a Uran opozycję z Księżycem. (...) Postępujący upadek prezydentury będzie szedł w parze z pogrążającym się w chaosie Jarosławem Kaczyńskim. Świat bliźniaków runie jak domek z kart...

W najnowszym wydaniu czasopisma przedstawił przepowiednie na nadchodzący rok 2011.

Polska:

Pluton tworzący opozycję z militarnym Marsem sprowadzi kłopoty na nasze wojsko. Nikt na Polskę nie napadnie, ale możemy włączyć się w konflikt międzynarodowy. (...) Tym razem gwiazdy obnażą raczej słabość dowództwa. (...) Polska będzie wyłączona z przyśpieszenia biegu historii, bo cała siła wywrotowego Urana skupi się na światopoglądzie i religii. Romanse z kościołem nie wyjdą politykom na dobre.

Bronisław Komorowski:

Przed głową państwa stoją ogromne trudności, przeszkody oraz konieczność walki. Stoczy ją raczej nieudolnie (...)

PO:

W 2011 roku Tusk zradykalizuje nieco postawę, a gwiazdy zmuszą go do szukania ostatecznych rozwiązań (...) a nade wszystko do zerwania z dotychczasowymi sojusznikami.

PiS:

Jarosław Kaczyński (...) aż do marca 2011 pozostaje pod wpływem dewastującego i katastroficznego Urana. Horoskop PiS jest ściśle powiązany z horoskopem prezesa, więc przekłada się na życie partii. Wszystko wskazuje na to, że partia nie będzie zdobywać nowych zwolenników...

Niewiele konkretów i jeszcze więcej niewiadomych . Zależy, ile trzeba będzie czekać na spełnienie się tych wróżb. ..

Janus

Zobacz także:

Niesamowite! Czarnoskóry powstaniec warszawski

Milioner aresztowany za zabójstwo żony

Bijatyka w koreańskim sejmie. Wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.