PAULINA PAPIERSKA WYGRAŁA "Top Model. Zostań Modelką"

Pierwsza Top Modelka z telewizji.

Po 12 tygodniach zakończył się program reality-show " Top Model. Zostań Modelką ". To pierwsza edycja programu w Polsce. Zwyciężczynią okazała się Paulina Papierska . Zdobyła nagrodę główną, na którą składają się: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour" i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.

Program " Top Model. Zostań Modelką " emitowała stacja TVN. Widzowie mogli w nim zobaczyć zmagania 13 dziewczyn, które chcą zostać modelkami. Uczestniczki na co dzień musiały brać udział w sesjach zdjęciowych i dobrze zaprezentować się przed kamerą. W zmaganiach dziewczynom pomagali styliści, projektanci i fotografowie.

W roli prowadzącej producenci obsadzili znaną modelkę, Joannę Krupę . Postępy początkujących w tej branży dziewczyn śledziło jury, w którym zasiadali: fotograf - Marcin Tyszka, projektant mody - Dawid Woliński i dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska . To oni decydowali, która dziewczyna odpadała z programu. W finale znalazły się trzy uczestniczki: Paulina Papierska, Ola Kuligowska i Ania Piszczałka. W finale to widzowie zadecydowali poprzez głosowanie sms, która dziewczyna wygra.

Mrock

Zobacz także:

Top Model. Zostań Modelką: Relacja na żywo

Pierwsze razy Pauliny Papierskiej

Top Model: Anja Rubik przyleciała do Polski

Więcej o: