Scenarzystka o głównej bohaterce serialu: To ku*wa!

Wywiad z Kalicińską wywoła burzę. Przeczytaj.

Serial ''Dom Nad Rozlewiskiem'' oraz '' Miłość Nad Rozlewiskiem '' okazały się hitami. Średnio pierwszą serię oglądało 4 miliony widzów. Druga seria także radzi sobie bardzo dobrze. Wszystko za sprawą aktorów jak i pomysłu na adaptację literackiego przeboju. Małgorzata Kalicińska - autorka powieści wyznała w jednym z wywiadów, że serial nie jest najlepszy, bo podejście ekipy do realizacji serialu jest naganne.

Pisarka opowiada na przykład, że scenarzystka powiedziała jej podczas rozmowy, że dla niej główna bohaterka to ''ku*wa'':

Scenarzystki pierwszej części nie lubiły jej - mówi Kalicińska o głównej bohaterce. Powinna mi się zapalić lampka, gdy jedna powiedziała: ''Nie rozumiem, ma porządnego męża, co kasę do domu przynosi, nie awanturuje się, a ona puszcza się z jakimś głuchym? To ku*wa! - czytamy w Polityce.

Pisarka nie zamierza siedzieć cicho i mówi w wywiadzie, że władze TVP naciskały na scenarzystów i ją samą , żeby wprowadzać zmiany, które niszczyły cały serial robiąc z niego ''Frankensteina''.

Mrock

Zobacz także:

Wiśniewski ma uratować program ze słabą oglądalnością

Brodzik na planie serialu "Miłość nad rozlewiskiem"

Więcej o: