Ania Bosak jest fanką The Sims!

Ania Bosak zaprezentowała dziennikarzom dodatek do The Sims 3 - The Sims 3: Kariera

Podczas czwartkowego spotkania z dziennikarzami, Ania , która jest wielką fanką Simsów, pokazała, jakie możliwości daje nam dodatek The Sims 3: Kariera .

ZOBACZCIE ZDJĘCIA W GALERII

Co na nas czeka w grze?

The Sims 3: Kariera - wybór niczym w prawdziwym życiu

W czerwcu wszystko się zmieniło. Na ulicach pojawili się oryginalnie wystylizowani Simowie, sąsiedzi płatają sobie figle siłą umysłu, a do walki z duchami można zatrudnić zawodowców. Wszystko dlatego, że dodatek The Sims 3: Kariera pozwolił graczom podążyć zupełnie nowymi ścieżkami ekscytującej kariery zawodowej. Można ratować życie innych Simów jako lekarz czy wcielić się w szalonego naukowca i prowadzić eksperymenty na pacjentach. Zostać dzielnym strażakiem albo tym złym - dewastując mieszkania ofiar pożarów. Tylko od gracza zależy, czy zostanie skrupulatnym detektywem, czy raczej skupi się na niecnych eksperymentach.

The Sims 3: Kariera - wachlarz zwariowanych zawodów

Różnorodność wyboru własnej kariery jest olbrzymia. Do tej pory Simy nie miały możliwości wyboru pracy, która miałaby aż taki wpływ na ich życie prywatne. The Sims 3: Kariera zmienia to. Życie zawodowe ma wpływ na codzienność postaci, jej otoczenie i sąsiadów. Staje się po prostu ekstremalnie ważną częścią rozgrywki

Dzięki The Sims 3: Kariera gracze mogą podjąć się wielu niesamowitych i zróżnicowanych zawodów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostali pogromcami duchów, wynalazcami, szalonymi rzeźbiarzami czy spostrzegawczymi detektywami. Ważne, że dzięki własnej pracy, Simowie zmienią miasteczko nie do poznania, wybierając na przykład karierę architekta. Kariera stylisty lub artysty tatuażu pozwoli dyktować nowe trendy w modzie i podziwiać efekty swoje pracy na ulicach. Po raz pierwszy gracz może poczuć, w jaki sposób życie zawodowe jego postaci, wybór dobrych lub złych zachowań, wpłynie na ich losy. Przyszłość Simów, ich sukces lub porażka, leży w Waszych rękach.

Jesteście zainteresowani dodatkiem?

Więcej o: