Ashton Kutcher był w Lublinie u jasnowidza!?

Sensacja! Przyleciał naładować się energetycznie.

Wiedzieliście, że Ashton Kutcher był kiedyś w Polsce i odwiedził Lublin ? My też nie wiedzieliśmy. Na szczęście dziennikarze "Kuriera Lubelskiego" zanotowali, że w "Dzień dobry TVN" hollywoodzki aktor opowiedział o wizycie nad Wisłą.

Polska to piękny kraj. Pamiętam szczególnie Lublin, który odwiedziłem. Mieszka tam Hosen, jest jasnowidzem. Chociaż jest niewidomy, to energetycznie może się połączyć z każdym. Polska to bardzo uduchowiony kraj.

Podobno Kutcher odwiedził miasto przy okazji promocji filmu "Walentynki" . Zapytany przez dziennik Lubelski bioenergoterapeuta o kogo może chodzić, nie miał pojęcia . Dziennikarzy na ślad naprowadził dopiero Stanisław Turski , dyrektor Ośrodka Informacji Turystycznej

Do głowy przychodzi mi jedynie Jakub Horowitz, znany jako Widzący z Lublina. Ale on od dwustu lat nie żyje. Jego grób znajduje się na cmentarzu żydowskim w Lublinie. Nie ma co ukrywać, wielu ludzi do dziś wierzy w nadprzyrodzone zdolności proroka.

Wierni przyjeżdżają na grób proroka zostawiać karteczki z prośbami. Ashton i Demi Moore podobnie jak Madonna wierzą w kabałę.

Janus

Więcej o: