Ashley Olsen wychodzi za mąż!

Już jej niosą suknię z welonem...

W życiu sióstr Olsen szykują się wielkie zmiany, a szczególnie u jednej z nich - Ashley Olsen . Wedle krążących plotek, panna Olsen już wkrótce przestanie być panną i wyjdzie za mąż za swojego chłopaka Justina Bartha , z którym spotyka się dopiero od siedmiu miesięcy. Wybranek Ashley Olsen jest jak najbardziej "z branży" - to wchodzący aktor.

Oczywiście temat podchwyciły szybko amerykańskie tabloidy, które już znają szczegóły zamążpójścia jednej z najlepszej partii w USA. Ceremonia ślubna ma się odbyć w lecie przyszłego roku w jednym z hoteli na Riwierze Francuskiej. Po imprezie młoda para uda się na miesiąc miodowy wart 100 tysięcy dolarów do słonecznej Grecji.

Ashley Olsen i Mary-Kate Olsen wychowały się w luksusie, więc przyjęcie również musi być na poziomie. Projektem sukienki zajmie się przyjaciel panny młodej, Karl Lagerfeld. Uwiecznieniem uroczystości na kliszy fotograficznej (nie filmie, jak napisał Pudelek ;P) zajmie się chyba najsłynniejsza specjalistka w tej dziedzinie, Annie Leibovitz ( ta od sesji Miley Cyrus w Vanity Fair ).

Na weselu nie zabraknie również słodyczy, a w szczególności cukierków, które uwielbia Ashley Olsen.

Ciekawe, czy Mary-Kate Olsen nie będzie zazdrosna o siostrzyczkę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.