Emma Watson sprawiła sobie chatkę za duże pieniądze!

Jak się jest gwiazdą Harry'ego Pottera, to można!

W kwietniu tego roku Emma Watson skończyła 18 lat i mogła już do woli korzystać ze swojej fortuny. A jest z czego! Młodziutka aktorka ma na swoim koncie jakieś 10 milionów funtów, które zarobiła na filmach i kontrakcie z firmą Chanel.

Nie myślcie sobie jednak, że Emma od razu pobiegła do sklepów i wszystko przepuściła na jakieś głupoty. Wręcz przeciwnie - Emma uczyła się, jak dobrze gospodarować sowimi pieniędzmi. Ostatnio jednak zaszalała. Aktorka kupiła sobie domek (a właściwie drewnianą chatkę) w popularnym górskim rejonie Meribel, we Francji. Kosztowało ją to sporo, bo okrągły milion funtów!

- Ten domek to takie uczczenie egzaminów, które świetnie jej poszły, i oczywiście tego, że w końcu może korzystać z ciężko zarobionych pieniędzy. Dużo w tym roku pracowała i nie dostała też niczego ekstra na urodziny, więc to był jej prezent dla siebie samej - mówi źródło.

Dlaczego akurat Francja? Emma Watson zawsze marzyła, żeby mieć taką górską chatkę, a z francuskim radzi sobie świetnie - do piątego roku życia mieszkała we Francji.

To nie jest domek Emmy, ale kupiła coś w tym stylu.

Aż pozazdrościć...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.