Agnieszka Chylińska nie może dogadać się z Kombii

Nawet po latach nie potrafią się ze sobą dogadać.

Agnieszka Chylińska po latach milczenia wraca do gry. Już we wrześniu piosenkarka pojawi się w programie Mam talent. To jednak nie wszystko. Na wiosnę ukaże się jej druga solowa płyta, nad którą pracuje artystka wraz z Planem B. Ponoć nowe piosenki mają być nasączone elektroniką. Jednak wiele osób wciąż pamięta rockową Chylińską sprzed lat, gdy była wokalistką O.N.A. Plotek za taką Aga tęskni najbardziej...

Okazuje się, że nie wszystkie nagrania tego zespołu ujrzały światło dzienne. Od prawie 6 lat w archiwach Grzegorza Skawińskiego leżą piosenki z koncertu dla radiowej Trójki.

To prawda. Grzesiek i Agnieszka nagrali taki materiał dla radiowej Trójki. Naprawdę świetny materiał, który mógłby być dopełnieniem całej dyskografii zespołu. Byłby to też znakomity prezent dla fanów zespołu. Ale szanse na to, że kiedykolwiek się ukaże, są znikome. Agnieszka nie chce zgodzić się na jego wydanie- zdradza były współpracownik Chylińskiej.

Chylińska odeszła z O.N.A, bo chciała nagrywać własne piosenki. Jak dotąd jej pierwsza płyta nie odniosła wielkiego sukcesu. Czy kolejny album zrekompensuje fanom tę stratę? Wszyscy chcą wierzyć, że tak się stanie. Jednak nikt nie może zrozumieć, dlaczego nagrania z radiowej Trójki nie mogą się ukazać na albumie. Czyżby Chylińska miała coś do ukrycia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.