Jamie Lynn Spears kończy 17 lat!

Koniec niewinności! Jamie Lynn Spears już nie jest słodką 16-latką i to nie tylko ze względu na zaręczyny, dzidziusia w drodze i wyprowadzkę na swoje. Jamie Lynn kończy dziś 17 lat! Zobaczcie, jak zaczynała!

Jak jest się siostrą Britney Spears to wiadomo, że wcześniej czy później trafi się do show-biznesu. W przypadku Jamie Lynn Spears było to zdecydowanie wcześniej.

Zadebiutowała w programie All That , w którym zaprezentowała swoje talenty aktorskie. Zresztą - zobaczcie sami jak dwie siostry Spears prowadzą dość ciekawą rozmowę...

Później trafiło się parę reklam i między innymi mała rólka w filmie z udziałem Brithey Spears "Crossroads". Zobaczcie jedną z reklamówek, w których wystąpiła Jamie Lynn .

Kotka nurtuje jedno pytanie - czy oni nie mogli jej zakleić tych szpar w zębach. To wygląda okropnie i nie można przestać się na nie patrzeć!

Najbardziej znaną rolą Jamie Lynn Spears była rola w serialu Zoey 101 . W serialu Jamie wcieliła się w postać tytułowej Zoey i grałaby ją pewnie nadal, gdyby nie informacja o ciąży. Wiadomość o tym, że 16-latka zostanie mamą szybko obiegła świat i wprawiła większość ludzi w osłupienie.

embed

Mimo trudnej sytuacji Jamie Lynn Spears i jej chłopak, Casey Aldridge , jakoś sobie radzą. Ostatnio dziewczyna dostała od niego pierścionek zaręczynowy i już w lecie para zostanie rodzicami.

Ciekawe, czy kolejne pokolenie Spearsów będzie podobne do Jamie Lynn i Britney ?

Więcej o: