Robert Moskwa: nie mam romansu!

O tym, że oboje mają romans dowiedzieli się z gazet. Podobno Robert Moskwa i Aneta Kowalska mają się ku sobie. Tylko Plotek dowiedział się co naprawdę ich łączy.

To ma być najgorętszy romans 2 edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". T ak przynajmniej od kilku dni można przeczytać w gazetach o znajomości Roberta Moskwy i jego tanecznej partnerki Anety Kowalskiej. Oboje spędzają ze sobą wiele czasu, bo aktor wciąż nie może się pogodzić z wypadkiem tancerki, do którego doszło dwa tygodnie temu podczas prób przed programem.

Czytałem, że mamy romans. Dzwonią też do mnie dziennikarze, pytają o moje relacje z Anetą i chcą robić zdjęcia. A to, co piszą to kompletne bzdury. Ona jest chora i potrzebuje pomocy, a ja nie mogę jej tak zostawić, bo w końcu zależy mi na tym, żeby wróciła do zdrowia. Zapewniam jednak, że nie mamy romansu z Anetą - opowiada Moskwa w rozmowie z Plotkiem.

Widać, że nie wszyscy dziennikarze są w stanie rozróżnić granice między przyjaźnią a miłością. Niestety popularność niesie ze sobą ryzyko, że życiem prywatnym znanych osób będą interesowały się media. Jednak Moskwa ma dużo dystansu do siebie i wszystkie plotki traktuje z przymrużeniem oka.

Robert Moskwa wspiera Anetę KowalskąRobert Moskwa wspiera Anetę Kowalską Robert Moskwa wspiera Anetę Kowalską/fot. Wojciech Traczyk/Agencja SE/Eastnews

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.