Kaja Paschalska w Jak Oni Śpiewają?

Nie wyszło jej w "Tańcu z Gwiazdami". Może więcej szczęścia będzie miała w "Jak Oni Śpiewają". Kaja Paschalska się nie poddaje i od pewnego czasu rozważa propozycję Polsatu, który zaproponował jej udział w trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają".

Kaja Paschalska ma czas to 15 stycznia, żeby zdecydować czy wystąpi w trzeciej edycji "JOŚ". Aktorka już próbowała swoich sił na estradzie, ale jej kariera nie należała do udanych. Nic dziwnego, że Polsat wziął pod uwagę udział Paschalskiej w nowej edycji swojego widowiska. Paschalska nie dość, że jest piękną kobietą, to potrafi nieźle śpiewać.

Na razie nie wiadomo, czy Kaja zdecyduje się na udział w show, ale wszystko wskazuje na to, że: tak.

Kaja od pewnego czasu nie ma wielu powodów do zadowolenia. Jej kariera zatrzymała się w miejscu. Dlatego udział w widowisku Polsatu może okazać się dla niej bardzo przełomowym wydarzeniem. - opowiada koleżanka aktorki.

To może być przełom w karierze Paschalskiej. Aktorka ma już za sobą sporo doświadczeń związanych z estradą i jeśli zdecyduje się na udział w "Jak Oni Śpiewają", może nawet wygrać. Czy tak się stanie? To zależy nie tylko od widzów, ale również o aktorki, która najpierw musi zdecydować się na udział w "JOŚ". A co Wy o tym myślicie?

kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.