Natalia Kukulska rzuci estradę?

Natalia Kukulska zaledwie miesiąc po powrocie na estradę ma porzucić pracę i zająć się rodziną? Od kilku dni urywają się telefony do menagera artystki. Wszyscy chcą znać prawdę!

Ta wiadomość lotem błyskawicy rozniosła się po Warszawie. Jeszcze tydzień temu wszyscy podziwiali niezwykle seksowną Natalię Kukulską , która wróciła na rynek bardzo udaną płytą "Sexi Felxi" . Piosenkarka przygotowywała się do powrotu ponad rok, a na wiosnę zaplanowała trasę koncertową, dlatego wiadomość o tym, że Natalia już myśli o kolejnym potomku bardzo zaskoczyła nawet jej przyjaciół. Po publikacji artykułu o macierzyńskich planach artystki w jednym z kolorowych pism, zawrzało.

Wcale się nie dziwię, że ta informacja tak obruszyła wiele osób. Natalia ciężko pracowała przez ostatni rok nad swoim albumem. A ten artykuł może jej bardzo zaszkodzić. Nie wiem, skąd w ogóle taki pomysł, że ona myśli o kolejnym dziecku To kompletna bzdura - opowiada przyjaciel piosenkarki.

Natalia o swoich planach rodzinnych również dowiedziała się z gazet. Szkoda, że ostatnia. Na szczęście Kukulska ma dużo dystansu do tego, co piszą gazety i nie chce publicznie odnosić się do plotek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.