Joanna Opozda pochwaliła się efektami pięknej ciążowej sesji zdjęciowej. Zdradziła też imię dziecka!

Joanna Opozda i Antek Królikowski niebawem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Para wybrała już imię dla pociechy. Aktorka publicznie ogłosiła, jakie imię otrzyma maluch.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Joanna Opozda długo utrzymywała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Odkąd jednak podzieliła się radosną nowiną, coraz chętniej zdradzała nieco informacji na temat swojego stanu. Nie zasypywała jednak fanów natłokiem informacji, a bardzo je selekcjonowała. Na koniec roku postanowiła zdradzić, jakie imię wraz z mężem wybrali dla dziecka.

Zobacz wideo Joanna Opozda zdecydowała się na dwuczłonowe nazwisko. "Nie dla męża"

Jak mieszka Joanna Opozda? Aktorka gustownie się urządziłaTak mieszka Joanna Opozda. Stylowo urządzone wnętrza robią wrażenie

Joanna Opozda pokazała ciążowe zdjęcie i zdradziła imię dziecka!

Niedawno Joanna Opozda pojawiła się na gali Marki i Osobowości Roku. W rozmowie z reporterką Party.pl wyznała, że ma wybrane imię dla syna, ale jej partner, Antek Królikowski, nie jest do niego przekonany. Najwidoczniej para doszła do porozumienia i wreszcie publicznie podzieliła się tą informacją.

Nie będę ukrywać, że 2021 dał mi mocno popalić. Dlatego z niecierpliwością czekam na 2022, który dla mnie, będzie rokiem mojego kochanego synka, Vincenta. Życzę Wam cudownego sylwestra! Bawcie się najlepiej, jak potraficie i napijcie się za nasze zdrowie. Do siego roku mordeczki! - napisała na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Opozda pokazała łóżeczko dla dziecka. "Maleńkie, ale ja takie chciałam". Wózek wybrała z tej firmy, co Marina

Niedługo po tym, jak Joanna Opozda ogłosiła, że spodziewa się dziecka, zaczęła też publikować zdjęcia, na których widać ciążowe kształty. Dotychczas jednak nie zamieściła chyba fotografii, na której aż tak podkreśliła brzuch, jak na zdjęciach do ciążowej sesji. Aktorka kwitnie!

 

Joanna OpozdaOpozda w ciąży pije bezkofeinową kawę. W komentarzach burza

Więcej o: