Wersow testuje jedzenie w lokalach Magdy Gessler i Roberta Lewandowskiego. "Czuję się jakbym była u babci na herbatce"

W najnowszym filmie Weronika Sowa postanowiła odwiedzić restauracje Magdy Gessler i Roberta Lewandowskiego. Youtuberka wcieliła się w rolę recenzentki kulinarnej.

Więcej informacji na temat znanych youtuberów znajdziesz na Gazeta.pl

Weronika Sowa znana w sieci jako Wersow jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na YouTubie często publikuje recenzje kosmetyków czy ubrań. Tym razem postanowiła nieco zmienić tematykę i nagrała film, w którym przekazała widzom wrażenia z wizyty w lokalach należących do Magdy Gessler i Roberta Lewandowskiego.

Mateusz Gessler, Jacek Fedorowicz, Kinga RusinSokół jest prawnukiem Stanisława Wyspiańskiego. Inne pokrewieństwa mogą zaskoczyć

Zobacz wideo Wersow zadebiutowała w telewizji. Pokazała kulisy "Top Model"

W cukierni znanej restauratorki Wersow poczuła się jak na herbatce u babci, a "U Fukiera"? Jedzenie specyficzne, ale bardzo dobre

Pierwszym miejscem, które odwiedziła Weronika Sowa była cukiernia "Słodki Słony" sygnowanej imieniem Magdy Gessler. Youtuberka zamówiła drożdżówkę z malinami, bułeczkę maślaną, babeczkę, karpatkę i eklerki. Słodkości bardzo przypadły jej do gustu. Wersow stwierdziła, że jeden z wypieków przypominał jej desery, które przygotowywała jej babcia.

To miejsce jest w ogóle bardzo fajne, takie ciepłe, i czuję się jakbym była u babci na jakiejś herbatce, kawie czy właśnie szarlotce [...].  Bardzo fajna miejscówka, musicie koniecznie ją odwiedzić, jak przyjedziecie do Warszawy, żeby poczuć się trochę, jak w domu jak jesteście studentami albo osobami, które tęsknią za domem - poleciła.

WersowWersow Screen: YouTube/wersow

Po sytym śniadaniu Wersow postanowiła wybrać się na obiad. W tym wypadku wybór również padł na restaurację należącą do Magdy Gessler. Weronika nie zawiodła się wizytą w tym miejscu i wystawiła pozytywną ocenę.

Jeżeli chcecie zobaczyć najstarszą restaurację w Warszawie, to warto się tu wybrać. A jedzonko? Dość specyficzne, ale bardzo dobre - powiedziała Weronika.

WersowWersow Screen: YouTube/wersow

Weronika Sowa odwiedziła restaurację Roberta Lewandowskiego

Trzecim wyborem youtuberki był lokal Roberta Lewandowskiego. Weronika była zachwycona wystrojem restauracji oraz jedzeniem. Poleciła to miejsce szczególnie na wypady z przyjaciółmi. Na koniec zaznaczyła również, że w przypadku restauracji gwiazd trzeba się liczyć z wyższymi cenami. Wersow zapowiedziała, że już niedługo na kanale pojawi się druga część, w której pokaże inne restauracje znanych osób.

WersowWersow Screen: YouTube/wersow

 
Więcej o: