Jesieniary? Zapomnij - teraz na topie są dyniary. Polskie gwiazdy i influencerki straciły głowę dla jesiennego produktu

W ostatnim czasie najmodniejszym motywem jesiennego wystroju wnętrz jest dynia. Okazuje się, że gwiazdy również bardzo chętnie wykorzystują ją jako tło do zdjęć. Po rzepiarach przyszła kolej na dyniary.

Więcej ciekawych artykułów na temat gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl 

Dynie jako element wystroju wnętrz były od zawsze bardzo popularna w USA, szczególnie w okresie Halloween. W polskich domach ta tradycja pojawiła się niedawno. Od kilku lat dynie wykorzystywane są nie tylko jako uniwersalne produkty, z których można stworzyć wiele potraw, ale również bardzo ładne dekoracje pomieszczeń. Okazuje się, że mogą mieć jeszcze jedno zastosowanie. Pola, na których są uprawiane, mogą również pełnić funkcję planu sesji zdjęciowych.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska na wakacjach na Kostaryce

Na wiosnę rzepiary, jesienią dyniary

Osoby, które wiosną robią sobie zdjęcia na tle kwitnących pól rzepaku potocznie nazywane są rzepiarami. Na takiej samej zasadzie działa zjawisko dyniar, czyli kobiet pozujące na tle pól dyniowych. W Stanach Zjednoczonych są nawet specjalne dyniowe aranżacje na farmach, stworzone do pozowania na ich tle.

Polskie gwiazdy dostrzegły potencjał drzemiący w pomarańczowej dyni

Wiele polskich gwiazd rozpoczęło już sezon dyniowy i wybrało się na farmę. Oczywiście wizyta została upamiętniona na fotografiach. Natalia Kukulska, Anna Wendzikowska, Lara Gessler, Monika Miller i Małgorzata Socha pochwaliły się zdjęciami na Instagramie. Niektóre z nich wybrały się na farmę, by przygotować ozdoby na Halloween.

Lara Gessler na farmę dyń zabrała córkę. Gwiazda była zachwycona tym miejscem i zapowiedziała, że zrobi specjalną relację na Instagramie.

 

Anna Wendzikowska, zanim wyjechała na egzotyczne wakacje, postanowiła zrobić sesję zdjęciową na farmie. Gwiazda TVN wraz z córką dumnie pozowały na tle dyni.

 

Natalia Kukulska również zdecydowała się na jedno zdjęcia w typowo jesiennym klimacie.

 

Małgorzata Socha zaprezentowała, jak tworzy ozdoby z dyni.

 

Uśmiechnięta Monika Miller rozpoczęła przygotowania do "najmroczniejszej nocy roku".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.