Baron i Sandra Kubicka chwalą się romantycznym gestem. Tylko spójrzcie na ich dłonie

Miłość Sandry Kubickiej i Barona kwitnie. Na Instagramie muzyka pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć, że para nosi identyczne bransoletki.

Więcej na temat gwiazd przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Mroczek poznał swoją żonę na parkiecie. Na pierwszym spotkaniu tańczyli do białego rana. "Przypadek czy przeznaczenie?"

Sandra Kubicka i Baron to para, o której ostatnio zrobiło się głośno. O ich związku mówiło się już od jakiegoś czasu, a nawet sama modelka w rozmowie z Plotkiem zdradziła w sierpniu, że od ponad miesiąca jest szczęśliwie zakochana. Nie wyjawiła wtedy, kim jest jej wybranek. Wszystko wyjaśniło się w październiku, gdy gwiazdy oficjalnie potwierdziły, że są razem. Od tamtego czasu nie kryją się ze swoimi uczuciami.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o "modzie na brzydotę": Słyszałam, jesteś wielkim morsem!

Sandra Kubicka i Baron zdecydowali się na romantyczny gest

Na InstaStories Barona pojawiło się kolejne ujęcie jego i jego ukochanej. Nie widać jednak twarzy zakochanych, ale ich ręce. Uwagę zwraca to, co się na nich znalazło. Muzyk i modelka mają identyczne bransoletki z cienkim, złotym łańcuszkiem oraz żółtym kamieniem. Członek zespołu Afromental oznaczył też Sandrę Kubicką na opublikowanej fotografii.

Identyczne bransoletki Barona i Sandry KubickiejIdentyczne bransoletki Barona i Sandry Kubickiej instagram.com @alekbaron

Tymczasem kilka dni temu zakochani relacjonowali wspólne wyjście do jednego z muzeów iluzji. Modelka pochwaliła się też na Instagramie, że wspiera ukochanego i ogląda program "The Voice of Poland", którego jednym z jurorów jest Baron. Zdradziła wtedy, że za każdym razem, gdy widzi partnera na ekranie, reaguje bardzo emocjonalnie.

Jakbyście zobaczyli mnie z boku, to na pewno byście się uśmiali. Krzyczę, płaczę i przeżywam na przemian, jakbym miała PMS co sobotę - pisała wtedy na InstaStories.

Kanye WestKanye West nie jest już Kanye Westem. Raper pozbył się imienia i nazwiska

Urocze?

Więcej o: