Sandra Kubicka i Baron są razem. Wiemy, jak długo. Zdradziła nam, czym zaskakuje ukochanego [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sandra Kubicka i Baron dopiero teraz potwierdzili swój związek, jednak parą są od mniej więcej lipca tego roku. Już w sierpniu bowiem modelka mówiła naszemu reporterowi, że od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana, a wybranek jej serca jest Polakiem.

Sandra Kubicka i Baron są parą. O tym od jakiegoś czasu spekulowano o tym w mediach, jednak dopiero teraz informację oficjalnie potwierdzili sami zakochani. Oboje opublikowali posty na ten temat w mediach społecznościowych. Modelka zamieściła obszerny wpis i filmik z ukochanym. Muzyk natomiast dodał zmysłowy kadr, na którym pozuje z ukochaną. Ich związek trwa już od kilku miesięcy.

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Sandra Kubicka i Baron parą są już od kilku miesięcy

Okazuje się, że Sandra Kubicka i Baron parą są już od około lipca bieżącego roku. Wiemy to dzięki sierpniowej rozmowie modelki z reporterem Plotka. Nie podała wtedy wprawdzie imienia i nazwiska partnera, jednak mówiła, że od ponad miesiąca spotyka się z kimś. Zdradziła też, że spełniło się jej marzenie - od jakiegoś czasu chciała, żeby jej partner był Polakiem i tak się właśnie stało.

Jestem szczęśliwa. Chcę rozmawiać o miłości w tym samym języku. Rozmawiamy, nie o miłości, ale w tym samym języku - wspominała wtedy dziennikarzowi.

Danuta Stenka, Anna Kalczyńska, Aneta KręglickaSocha poznała męża w wieku 16 lat. A Stenka? Niektóre gwiazdy nie chwalą się partnerami

Podczas wywiadu Sandra Kubicka zdradziła też, jaka jest w miłości. Okazało się, że nie ma problemów z tym, by jako pierwsza wyznać uczucia partnerowi.

Ja jestem bardzo wylewna. Szczerość to moja cecha i zaleta bym powiedziała. Ja jak czuję miłość, to jestem pierwsza, która to mówi - ułyszeliśmy.

Modelka wspomniała również, na jakie prezenty może liczyć jej druga połówka. Kubicka nie decyduje się na sztampowe, drogie podarunki. Zwraca uwagę na inne rzeczy i podchodzi indywidualnie do swojego partnera, jego zainteresowań.

Ja lubię napisać liścik, schować go gdzieś. Mój język miłości to jest gest, atencja - opowiadała.

Całą wypowiedź Sandry Kubickiej znajdziecie w materiale wideo powyżej.

Joanna Jakubas, Natalia LeszKim są polskie dziedziczki? Jakubas śpiewaczką operową, a Lesz piosenkarką pop

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytacie na Gazeta.pl.

Więcej o: