Baron i Sandra Kubicka potwierdzają związek! On pokazał odważne zdjęcie, ona romantyczne nagranie. "Jestem zakochana"

Choć w ostatnim czasie szeptał już o tym cały polski show-biznes, to do tej pory nie mieliśmy potwierdzenia ze strony zainteresowanych. Sandra Kubicka i Baron w końcu oficjalnie przyznali, że są parą!

Po miesiącach spekulacji oraz domysłów ze strony mediów Sandra Kubicka i Baron w końcu potwierdzili informacje, że są parą. Zarówno modelka, jak i muzyk, opublikowali w mediach społecznościowych posty, które nie pozostawiają cienia wątpliwości. Kubicka załączyła także obszerny wpis, w którym przyznała, że jest obecnie najbardziej szczęśliwa w swoim życiu. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazała prezent od Barona

Anna Lewandowska33. urodziny Anny Lewandowska. Oto, jak się zmieniała przez lata

Sandra Kubicka potwierdza związek z Baronem

We wpisie Kubickiej czytamy, że po miesiącach spekulacji na temat jej życia miłosnego, które ukazywały się w mediach, postanowiła w końcu zabrać głos i potwierdzić doniesienia. Modelka wprost przyznała, że jest zakochana i nazwała Barona "najcudowniejszym mężczyzną, jakiego poznała". 

Wszyscy zdążyli wypowiedzieć się już na temat naszego związku. Gazety, radia, telewizje i "ekspertki" od naszej relacji powiedziały, co chciały. Czas na mój komentarz: Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z Baronem i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną, jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną
 

Więcej informacji o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

W dalszej części wpisu czytamy, że Baron prywatnie ma duszę romantyka, a jego wizerunek jest jedynie pozą dla mediów. Kubicka napisała, że po raz pierwszy czuje, że trafiła na dojrzały związek. Na taki czekała przez całe życie. 

Jest również bardzo wrażliwy... Dready i muzyka rockowa to wizerunek, ale jego delikatne i ciepłe serce to coś, czego nie wszyscy mają szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość

Kamil, Iza - 'Rolnik szuka żony 8'To "Rolnik szuka żony" czy jednak "Domowe przedszkole"? Widzowie nie mają wątpliwości

Redakcja Plotka gratuluje i życzy wytrwałości!

Więcej o: