Patrycja Tuchlińska unika ścianki na premierze "Wesela" dwa miesiące po porodzie. Na próżno. Są zdjęcia. Zjawiskowa

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska zjawili się na premierze filmu "Wesele". To ich pierwsze publiczne wyjście od dwóch miesięcy, czyli od momentu, kiedy zostali rodzicami.

Józef Wojciechowski jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. Mężczyzna przez lata zgromadził ogromny majątek, który szacowany jest na około miliard złotych. Może też pochwalić się sukcesami w życiu prywatnym. Od 2018 roku związany jest z Patrycją Tuchlińską, z którą doczekał się dziecka. Rodzice malucha zrobili sobie wychodne i zjawili się na premierze filmowej.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Miliarder Józef Wojciechowski z ukochaną na premierze filmu "Wesele". Patrycja dwa miesiące temu urodziła, a teraz zachwyca stylizacją

Wojciechowskiemu i Tuchlińskiej długo udało się utrzymać w tajemnicy informację, że zostaną rodzicami. Wieść o tym, że spodziewają się dziecka, pojawiła się w mediach w lipcu, czyli niedługo przed rozwiązaniem. Dziecko urodziło się w sierpniu, o czym Patrycja Tuchlińska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Patrycja Tuchlińska, Józef WojciechowskiPatrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski Forum

Dwa miesiące po narodzinach syna para postanowiła pokazać się publicznie. Wojciechowski i Tuchlińska wybrali premierę "Wesela" w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Na tę okoliczność miliarder wybrał połyskujący garnitur w granatowym kolorze i białą koszulę. Jego partnerka również zdecydowała się na założenie spodni i marynarki. Do białego kompletu dobrała sandały na szpilce, naszyjnik, kolczyki i pierścionki, a także czarną torebkę. W takim klasycznym zestawie wyglądała zachwycająco.

Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycję Tuchlińską i jej ukochanego dzieli 50 lat różnicy. Jest absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. Pracowała jako fotomodelka, między innymi prezentowała na wybiegu ubrania Ewy Minge. Jej pasją są podróże. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z całego świata,

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.