Edyta i Łukasz Golcowie świętują rocznicę ślubu. Są ze sobą ponad dwie dekady. Wokalistka dodała zdjęcie i piękny wpis

Edyta i Łukasz Golcowie mają powody do świętowania. Obchodzą rocznicę ślubu, a w związku z tym wokalistka zamieściła ich romantyczne zdjęcie i opis.

Edyta Golec w 1998 roku została wokalistką "Golec uOrkiestra". Dwa lata później wyszła za mąż za jednego z braci Golec, Łukasza, którego poznała już w czasach licealnych. Łączenie życia prywatnego i zawodowego w ich życiu się sprawdza, co tylko potwierdza fakt, że para obchodziła właśnie 21 rocznicę ślubu.

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

Edyta i Łukasz Golcowie świętują rocznicę ślubu

Edyta i Łukasz Golcowie doczekali się trójki dzieci. Para wychowuje siedemnastoletniego Bartłomieja, czternastoletnią Antoninę oraz dwunastoletniego Piotra. Choć tworzą szczęśliwą rodzinę, to, jak przyznała wokalistka w nowym wpisie, przeżyli najróżniejsze momenty w swoim życiu. Nadal jednak ich uczucie nie przemija. 

Grunt to patrzeć w tym samym kierunku. Wszystkiego najlepszego tym z was, którzy dziś obchodzą rocznicę ślubu. My już tak 21 lat w zgodzie i niezgodzie, radościach i złościach, wzruszeniach i olśnieniach, zachwytach i zaszczytach, tak sobie żyjemy razem. I niech to szczęście trwa - napisała Edyta Golec na Instagramie.

O życiu Edyty i Łukasza Golców raczej nie przeczytamy w kolorowych pismach. Para skupia się na kwestiach zawodowych, a te prywatne tylko od czasu do czasu zdradza w mediach społecznościowych. To właśnie tam Edyta Golec została kiedyś zapytana przez jednego z internautów, czy czasami myli ze sobą braci Golec? "A kto ich nie myli?" - zabawnie odpowiedziała, zadając pytanie retoryczne. 

ZOBACZ: Bracia Golec w czasie pandemii dostali wysokie dofinansowanie od rządu. Co z nim zrobili? "Nic innego nam nie pozostało"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.