Edyta i Łukasz Golcowie świętują rocznicę ślubu. Są ze sobą ponad dwie dekady. Wokalistka dodała zdjęcie i piękny wpis

Edyta i Łukasz Golcowie mają powody do świętowania. Obchodzą rocznicę ślubu, a w związku z tym wokalistka zamieściła ich romantyczne zdjęcie i opis.

Edyta Golec w 1998 roku została wokalistką "Golec uOrkiestra". Dwa lata później wyszła za mąż za jednego z braci Golec, Łukasza, którego poznała już w czasach licealnych. Łączenie życia prywatnego i zawodowego w ich życiu się sprawdza, co tylko potwierdza fakt, że para obchodziła właśnie 21 rocznicę ślubu.

Edyta GolecEdyta Golec świętuje urodziny na tarasie swojego domu. Co za widok!

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

Edyta i Łukasz Golcowie świętują rocznicę ślubu

Edyta i Łukasz Golcowie doczekali się trójki dzieci. Para wychowuje siedemnastoletniego Bartłomieja, czternastoletnią Antoninę oraz dwunastoletniego Piotra. Choć tworzą szczęśliwą rodzinę, to, jak przyznała wokalistka w nowym wpisie, przeżyli najróżniejsze momenty w swoim życiu. Nadal jednak ich uczucie nie przemija. 

Grunt to patrzeć w tym samym kierunku. Wszystkiego najlepszego tym z was, którzy dziś obchodzą rocznicę ślubu. My już tak 21 lat w zgodzie i niezgodzie, radościach i złościach, wzruszeniach i olśnieniach, zachwytach i zaszczytach, tak sobie żyjemy razem. I niech to szczęście trwa - napisała Edyta Golec na Instagramie.

O życiu Edyty i Łukasza Golców raczej nie przeczytamy w kolorowych pismach. Para skupia się na kwestiach zawodowych, a te prywatne tylko od czasu do czasu zdradza w mediach społecznościowych. To właśnie tam Edyta Golec została kiedyś zapytana przez jednego z internautów, czy czasami myli ze sobą braci Golec? "A kto ich nie myli?" - zabawnie odpowiedziała, zadając pytanie retoryczne. 

ZOBACZ: Bracia Golec w czasie pandemii dostali wysokie dofinansowanie od rządu. Co z nim zrobili? "Nic innego nam nie pozostało"

 

Bracia GolecDzieci braci Golec nie rozróżniają ich. "Nawet mama miała problemy"

Więcej o: