Marina pokazała pokój Liama. Chłopiec nie może narzekać na nudę. Zabawek w nim nie brakuje!

Marina pokazała, jak wraz z mężem urządzili pokój dla swojego syna, Liama. Sporo w nim zabawek. Co znalazło się w pomieszczeniu?

Marina Łuczenko-Szczęsna stara się każdą chwilę spędzać z synem. Ostatnio jednak chłopiec poszedł po raz pierwszy do przedszkola, co piosenkarka mocno przeżyła i nie kryła swoich emocji. W weekend jednak mieli czas na wspólną zabawę. Przy okazji Marina zaprezentowała, jak wygląda pokój jej syna.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała filmik, jak jej syn Liam śpiewa hymn Polski

Marina pokazała pokój Liama

Marina i Wojtek Szczęsny w maju 2018 roku potwierdzili krążące w mediach doniesienia i ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Piosenkarka była wówczas w zaawansowanej ciąży, więc niedługo później, bo w lipcu, pochwaliła się, że dziecko już przyszło na świat. Para doczekała się syna, Liama.

Chłopiec od razu stał się ich oczkiem w głowie i stałym bywalcem na instagramowym profilu Mariny. Piosenkarka pokazuje niemal każdą spędzoną rodzinną chwilę. Relacjonuje wspólne wakacje, pokazuje, jak jej syn gra w piłkę, a niedawno zaprezentowała zdolności wokalne Liama.

ZOBACZ: Liam Szczęsny kolejny raz zaprezentował swój wokalny talent. Marina Łuczenko-Szczęsna uwieczniła, jak śpiewał hymn Polski

Sobotnie popołudnie Marina i Liam spędzili w domu. Wygląda na to, że chłopiec nie może narzekać na nudę. Celebrytka pochwaliła się, jak wraz z mężem urządzili pokój chłopca. Zabawek w nim nie brakuje! Są klocki, samochody, maskotki, namiot imitujący auto, w którym można kupić lody, a także namiot tipi. Liam jednak był zainteresowany czymś przy biurku. Być może coś rysował i Marina niedługo będzie mogła pochwalić się także plastycznym talentem syna? Zdjęcia z pokoju Liama znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.