Ciężarna Kasia Tusk odpoczywa na świeżym powietrzu i opala się z książką w ręku. Postawiła na czarne i skromne bikini

Kasia Tusk już niebawem powita na świecie drugie dziecko. Blogerka długo ukrywała swój ciążowy brzuch, ale już nie zamierza tego robić. Tym razem pokazała się w bikini.

Kasia Tusk, choć początkowo długo ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka, to teraz coraz częściej dzieli się zdjęciami, na których widać jej ciążowy brzuch. Tym razem pokazała, jak odpoczywa w kostiumie kąpielowym i czyta książkę na leżaku.

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Ciężarna Kasia Tusk opala się z książką w ręku

Doniesienia o tym, że Kasia Tusk i Stanisław Cudny będą mieli kolejne dziecko, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. W końcu teściowa blogerki w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła, że w ich rodzinie pojawi się kolejne dziecko. Tusk już nie miała wyjścia i sama zaczęła publikować na blogu zdjęcia z widocznym brzuchem, a także pisała o zmieniającej się sylwetce.

Od tamtego czasu zdarza jej się publikować zdjęcia, na których prezentuje swoje stylizacje, a przy okazji prezentuje sylwetkę i ciążowy brzuch. Kasia Tusk często decyduje się na sukienki o luźnym kroju, jednak im bliżej rozwiązania, to i one nie są w stanie zakryć ciążowego brzucha. 

Blogerka jeszcze nie tak dawno odpoczywała w Toskanii, ale jak widać, nadal brakuje jej słońca. A na pochmurne dni na razie w Polsce nie można narzekać. W związku z tym Tusk skorzystała z ładnej pogody i w kostiumie kąpielowym czytała książkę pod chmurką i łapała promienie słoneczne.

Kasia TuskKasia Tusk Instagram/makelifeeasier_pl

Przypomnijmy, że Kasia Tusk i Stanisław Cudny mają już jedno dziecko. Pod koniec stycznia 2019 roku na świat przyszła ich córka. Z czasem okazało się, że dziewczynka dostała na imię Liliana. Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie kolejna pociecha blogerki, ani tym bardziej, jakie imię wybrali dla niej rodzice.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.