Anna Lewandowska zabrała Klarę na sesję zdjęciową. Dziewczynce się podobało. Widać, jak uśmiecha się do obiektywu

Anna Lewandowska bawiła się z Klarą na plaży i pochwaliła się wspólnymi zdjęciami. Na jednym z nich widać twarz dziewczynki.

Anna Lewandowska, jak wiele osób z show-biznesu, stara się chronić prywatności swoich dzieci, a co za tym idzie, unika publikowania ich wizerunku. Od jakiegoś czasu jednak coraz częściej pokazuje zdjęcia, na których widać fragmenty twarzy jej córek. Teraz wrzuciła nową fotografię, na której można podejrzeć, jak wygląda Klara.

Anna, Klara LewandowskaKlara Lewandowska następczynią Otylii Jędrzejczak? Już pływa i nurkuje

Zobacz wideo Urocze wideo Anny Lewandowskiej z Klarą

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna i Robert Lewandowscy mimo natłoku zawodowych obowiązków starają się spędzać każdą chwilę ze swoimi córkami, z Klarą i Laurą. Trenerka kiedyś zabrała nawet starszą z pociech do pracy i Klara towarzyszyła jej na jednym z obozów prowadzonych przez Lewandowską. Były też razem u fryzjera. Każdą spędzoną ze sobą chwilę trenerka dokumentuje i często chwali się tym w mediach społecznościowych.

Na swoim profilu pokazała teraz najnowszą sesję zdjęciową ze starszą córką. Anna razem z Klarą biegają i spędzają razem czas na plaży. Na jednej z fotografii widać fragment twarzy dziewczynki. Nie jest duży, ale widać, że na jej buzi maluje się uśmiech, więc można się tylko domyślać, że trenerce i jej córce humory dopisywały.

Najlepszy czas. Kocham - napisała trenerka na zdjęciach.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z popularniejszych par nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nic dziwnego, że media interesują się także ich córkami. Para, choć czasem opowiada o córkach, to wciąż ukrywa ich wizerunek. Myślicie, że to się kiedyś zmieni?

Robert Lewandowski z córkąLewandowska pokazała, jak Laura rozdaje pocałunki jej i Robertowi. Widać twarz

Więcej o: