Monika Mrozowska zaplanowała niespodziankę dla swojej córki. "Dla tych kilku sekund totalnego zaskoczenia warto "knuć" nawet od marca "

Monika Mrozowska urządziła niespodziankową imprezę dla swojej córki. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

Monika Mrozowska może się pochwalić domem na wsi, w którym może się schronić przed miejskim zgiełkiem. Tak było chociażby w ostatni weekend. Przybyło do niej wielu znajomych, w tym chociażby jej koleżanka z planu "Rodziny zastępczej", Misheel Jargalsaikhan. Wszyscy spotkali się tam z wyjątkowej okazji, specjalnie na cześć córki gwiazdy – Karoliny Szaciłło.

Zobacz wideo

Monika Mrozowska urządziła urodzinową niespodziankę córce

Monika Mrozowska zaplanowała wyjątkowy prezent dla swojej córki. Opublikowała na Instagramie post, w którym pochwaliła się urodzinową imprezą dla Karoliny. Dziewczyna dopiero za miesiąc wkroczy w pełnoletność, jednak jej matka już teraz postanowiła uczcić ten moment. Nie ukrywała przy tym ekscytacji z tego powodu.

Ewa ChodakowskaFani pytają Ewę Chodakowską, kiedy zajdzie w ciążę. Nigdy. Nie chce mieć dzieci

W urodzinowych niespodziankach najbardziej kocham to, że są niespodziankami. OSIEMNASTE URODZINY MIESIĄC WCZEŚNIEJ? Dlaczego nie… Dla tych kilku sekund totalnego zaskoczenia warto je "knuć" nawet od marca – poinformowała w poście.
 

Złożyła też córce oficjalne życzenia.

Karolciu, sto lat kochana córeczko. O szczegółach napiszę jutro, bo teraz jeszcze schodzi ze mnie urodzinowa adrenalina – czytamy.

Na zamieszczonej przez Mrozowską fotografii widać urodzinowe dekoracje, zgromadzonych gości w radosnych nastrojach oraz wzruszoną aktorkę tulącą córkę. Tego dnia solenizantka miała na sobie czarną letnią sukienkę bez rękawów, wianek oraz sportowe buty.

Pod postem wielu internautów składało Karolinie urodzinowe życzenia.

Spełnienia wszystkich marzeń dla córki
Wychowałaś przepiękną, mądrą i dobrą córkę. Karolciu, no to teraz hop w dorosłe życie, mam nadzieję, że będzie takie, żebyś miała, co wnukom na starość opowiadać 
Super, wszystkiego najlepszego – czytamy w komentarzach.

Eurowizja 2021 - Włochy wygrywają! Maneskin zwycięża!Maneskin zagra dwa koncerty w Polsce. Przyjęli zaproszenie na Open'er Park 2021

Niektóre osoby dziwiły się, że Karolina wkrótce skończy osiemnaście lat. Zaznaczali, że pamiętają ją, jak jeszcze była bardzo mała, a tymczasem wkracza już w dorosłość.

Więcej o: