Zofia Zborowska pokazała, jak radzi sobie z wysoką temperaturą. "Tak można żyć w ciąży w te upały"

Zofia Zborowska oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Jak przyszła mama radzi sobie z upalnymi dniami?

Zofia Zborowska dość długo ukrywała w tajemnicy przed światem, że spodziewa się dziecka. Kiedy wraz z mężem podzielili się radosną nowiną, często mówi o ciąży, a także o tym, jak się w niej czuje. Nie ukrywała, że na początku niezbyt dobrze znosiła odmienny stan. Teraz jest lepiej. Przyszła mama pokazała tym razem, jak radzi sobie z upałami.

Zofia ZborowskaZborowska była u ginekologa i przeżyła szok. "Schudłam!". Jej siostra: Nie przytrafiło mi się to

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska pokazała, jak radzi sobie z upałami

Nie da się ukryć, że wysoka temperatura jest dla wielu osób uciążliwa i każdy szuka sposobu, jak poradzić sobie z upałami i znaleźć chwilę wytchnienia. Zofia Zborowska znalazła idealne rozwiązanie. Dzięki temu, że ma w domu prywatny basen, to nie musi nigdzie wyjeżdżać, by odpocząć na świeżym powietrzu i schłodzić się w wodzie. 

Aktorka zamieściła na profilu zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym, okularach przeciwsłonecznych i czepku na głowie. Jak wyjaśniła w opisie do fotki, użyła filtra przeciwsłonecznego i zadbała o włosy, a także uraczyła się zdrowym napojem. Jak sama przyznała, nie narzeka na takie życie.

Halinka na basenie. Zdrowy szejczek na śniadanko, włosy pod czepeczkiem się olejują, filtr 50 na ryjusia. Tak można żyć w ciąży w te upały - napisała.

W komentarzach pod jej fotografią i wpisem odezwały się wierne fanki aktorki, a także Agata Rubik. Sądząc po tych wpisach, to wiele osób też chętnie zrelaksowałoby się w taki sam sposób.

Tak można żyć generalnie! - napisała Agata Rubik.
Pani to zawsze mi polepszy humor.
Tak w ogóle można żyć, ale w ciąży to się po prostu należy.
I chyba nic więcej do szczęścia nie potrzeba - czytamy.

Zazdrościcie odpoczynku nad basenem?

 

Zofia ZborowskaZborowska prezentuje swój przytulny taras. My zwracamy uwagę na poduszkę, którą trzyma

Więcej o: