Klara Lewandowska już ma wątpliwości, czy może zjeść coś niezdrowego. Anna Lewandowska odniosła się do tego

Anna Lewandowska opowiedziała o podejściu swojej córki Klary do kwestii odżywania. Opowiedziała o tym na jednym z nagrań.

Anna Lewandowska od wielu lat uczy Polaków zdrowego podejścia do kwestii diety i ćwiczeń. Trenerka stworzyła własne imperium, zyskała spore grono zwolenników, dla których przygotowuje co chwila nowe projekty i plany zmieniające ich nawyki. Sama zrezygnowała z jedzenia glutenu, stara się ograniczać cukier. Tego samego stara się uczyć swoje córki.

Zobacz wideo Klara Lewandowska zażyczyła sobie warkoczyków. "Bo ja lubię czasami"

Anna Lewandowska o Klarze i jej podejściu do diety

Klara w tym roku skończyła cztery lata. Rodzice wysłali ją już do przedszkola. Lewandowska udzieliła wywiadu dla Agencji LifeStyle Newseria, w którym opowiedziała o tym, że jej córka zaczyna rozumieć, czym jest zdrowa dieta i próbuje odnaleźć się w tym temacie:

Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego? (...) Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków - mówiła Lewandowska.

Wiele wskazuje, że dziewczynka naprawdę czerpie wzorce z domu. Jej ulubionym zajęciem są wspólne zajęcia z mamą na siłowni. Klara podpatruje, co ona robi i stara się ją naśladować. Trenerka często publikuje nagrania i posty, w których chwali się, jak jej córka wykonuje różne ćwiczenia. Widać, że zamiłowanie do aktywności fizycznej odziedziczyła po rodzicach. Fani sportowców wróżą małej Lewandowskiej w przyszłości sportową karierę.

Anna LewandowskaLewandowska chwali się popisami Klary na siłowni. Przypadek pokazała jej twarz

Za to druga córka Anny i Roberta, Laura, która niedawno skończyła rok, wykazuje zupełnie inne zainteresowania. Jej mama śmieje się, że zwiąże się z modą, gdyż uwielbia jej dodatki i największą uwagę zwraca uwagę na elementy, które ta ma na sobie.

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna i Robert Lewandowscy spędzają czas tylko we dwoje. Co robią bez córek?

Więcej o: