Wystrojona Oliwia Bieniuk w drodze na maturę. Chyba była nieco zestresowana. "Dzisiaj matma"

Oliwia Bieniuk jest w trakcie zdawania egzaminów maturalnych. Za nią język polski, a także matematyka. Chyba też przedmiot przyniósł jej trochę stresu.

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, jest tegoroczną maturzystką. Przed jednym z najważniejszych egzaminów Oliwia spędzała sporo czasu na nauce, co zresztą relacjonowała w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zapytała fanów m.in. o przypuszczenia dotyczące tematu rozprawki z języka polskiego. Ten egzamin już za nią. Dziś zmierzyła się z zadaniami z matematyki.

Oliwia Bieniuk, Tomasz Malcolm, Xavier WiśniewskiMatura 2021. Dzieci gwiazd zdają egzamin dojrzałości. Kto jest wśród nich?

Oliwia Bieniuk na maturze

Niemal co roku pojawia się to samo pytanie: trudniejsza jest matura z języka polskiego czy z matematyki? Ile uczniów, tyle odpowiedzi, bo przecież każdy czuje się mocniejszy z innego przedmiotu. A jak jest w przypadku Oliwii Bieniuk? Ostatnio wyjawiła na InstaStories, że nie przepada za dziełami Mickiewicza, które uważa za dosyć trudne w odbiorze. Z kolei "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego najwyraźniej przypadła jej do gustu. 

Zdaje się, że córka Jarosława Bieniuka była też nieco przerażona i dzisiejszego poranka, kiedy to jechała do szkoły by napisać maturę ze ścisłego przedmiotu. Świadczyć o tym może niebieska emotka z zaciśniętymi zębami, którą zamieściła na zdjęciu opublikowanym na InstaStories.

Przy okazji Oliwia pokazała część swojej stylizacji, w której pojechała napisać egzamin maturalny. Obserwatorkom Oliwii często podoba się to, jak ona się ubiera. Czy nowa stylizacja też przypadnie im do gustu? Bieniuk założyła czarną mini, cienkie rajstopy w kropki i białe botki ze szpiczastym przodem. Do tego dobrała szarą torebkę na złotym łańcuszku. Odpowiedni strój na maturę?

Oliwia Bieniuk w seksownym wydaniuOliwia Bieniuk w seksownej sesji zdjęciowej. Córka Anny Przybylskiej pozuje topless

Więcej o: