Anna Lewandowska wypoczywa na wakacjach. Wybrali z Robertem piękne miejsce! Ogród robi wrażenie

Anna Lewandowska wyjechała wraz z rodziną na krótki urlop. Trenerka ma do dyspozycji bajeczny ogród, który zaprezentowała na Instagramie.

Anna Lewandowska dzieli życie prywatne i zawodowe, co nie zawsze bywa łatwe. Na początku maja urodziła drugą córkę i ma obecnie ręce pełne roboty. Równolegle trenerka nieustannie rozwija swój biznes, a przy dwójce dzieci jest to nie lada wyzwanie. Niedawno wyjechała z rodziną na wakacje. Spędza je w wyjątkowych okolicznościach przyrody.

Zobacz wideo Klara jest największą motywacją Anny

Anna Lewandowska wypoczywa w ogrodzie

Ania Lewandowska jest aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje nowe zdjęcia. Nieustannie proponuje nowości w swojej aplikacji, a także przedstawia zdrowe przepisy. Pokazuje również urywki z życia prywatnego. Mogliśmy między innymi podziwiać, jak Klara zastąpiła mamę podczas treningu i wyrasta na prawdziwą sportsmenkę. Obecnie gwiazda wyjechała na krótki urlop i chociaż nie zdradziła, gdzie dokładnie przebywa, to pochwaliła się zdjęciem z przepięknego ogrodu. Pozuje z Laurą w biało-niebieskiej stylizacji. Mimo chwili oddechu nie zapomina o pracy i kontynuuje kolejny dzień treningowego wyzwania. 

 
Zgodnie z obietnicą, prosto z krótkiego urlopu wrzucam Wam jadłospis na jutrzejszy dzień - napisała pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że Anna wybrała wyjątkowo sielskie miejsce na krótkie wakacje. Dom, w którym trenerka obecnie przebywa, ma bajeczny ogród. Pod białym dachem znajduje się biała, wygodna sofa. Z pewnością można oddać się tam błogiemu lenistwu! Uwagę zwraca również zawieszona pod sufitem huśtawka. Bardzo podobna jest w domu Lewandowskich w Monachium. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Kto wie, może wkrótce Ania pokaże inną część domu, w którym wypoczywa.