Gwiazda "Glee" na zdjęciu z brzuszkiem. "Jestem taka wdzięczna". Potwierdziła doniesienia mediów

Lea Michele spodziewa się dziecka. Amerykańska aktorka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. Zostanie mamą po raz pierwszy.

Lea Michele zyskała międzynarodową sławę dzięki roli Rachel Berry w muzycznym serialu ''Glee''. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia dotyczące jej ciąży. Teraz gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i odniosła się do rewelacji na swój temat.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Lea Michele jest w zaawansowanej ciąży

Aktorka opublikowała niedawno post za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym potwierdziła, że spodziewa się dziecka.

Jestem taka wdzięczna - napisała na Instagramie.
 

Na zdjęciu Lea ma na sobie długą, kwiecistą sukienkę, jednak cała uwaga skupia się na wyraźnie zaokrąglonym brzuchu. Patrząc na zdjęcie można jasno stwierdzić, że ciąża jest już w zaawansowanym stadium. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Do przyszłej mamy spłynęły setki wiadomości z gratulacjami.

Płaczę, krzyczę. Kocham cię - napisała Emma Roberts.
Pięknie! Jesteśmy tacy szczęśliwi i cieszymy się razem z tobą i Zandym.
Tym sposobem ratujesz 2020 rok. Nawet nie wiesz, jak się cieszę - pisały fanki.

Ojcem dziecka jest Zandy Reich. Para zaczęła spotykać się w lipcu 2017 roku, co wywołało wielkie poruszenie w mediach. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Już kilka miesięcy temu  krążyły plotki dotyczące ciąży Lei, jednak przez długi czas ich nie potwierdzała. Aktorka znana jest z tego, że pilnie strzeże swojej prywatności, dlatego nikogo nie dziwił fakt, że informacje o ciąży chciała jak najdłużej zachować dla siebie. Jak podaje magazyn ''People'', Lea i Zandy marzyli o powiększeniu rodziny.

Od zawsze chcieli być rodzicami - czytamy.

Aktorka nie zdradziła jeszcze, jakiej płci będzie dziecko. Ze względu na to, że jej brzuch jest już duży, coraz trudniej było jej ukrywać stan. Pozostaje nam tylko dołączyć się do gratulacji i życzyć przyszłej mamie dużo zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.