Paulina Sykut-Jeżyna zdobyła Telekamerę 2020. Wyglądała jak księżna, a mąż nie ukrywał swojej dumy

3 lutego w Warszawie odbywa się gala, podczas której dowiemy się, do kogo trafią Telekamery 2020. Na czerwonym dywanie pojawiła się Paulina Sykut-Jeżyna, która wyglądała pięknie.

Tak jak i w poprzednich latach odbył się plebiscyt "Tele Tygodnia", w którym widzowie wybierali, do kogo powinny trafić nagrody w 11. kategoriach. Na gali zjawiła się m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, która została uznana za najlepszą pogodynkę. Jak się okazało, to jej druga wygrana w tym konkursie.

Zobacz: Telekamery 2020. Doda w odważnej sukience odsłoniła naprawdę sporo, a obcisła kreacja podkreśliła nową sylwetkę Skrzyneckiej. Zobaczcie, jak wyglądają inne gwiazdy

Doda po raz kolejny zachwyciła kreacją. Tak było w przeszłości:

Zobacz wideo

Telekamery 2020. Paulina Sykut-Jeżyna z nagrodą

Paulina Sykut po raz kolejny została nominowana w kategorii prezenterka pogody. Gwiazda Polsatu prezentowała się pięknie w obcisłej, błyszczącej sukience, która wyeksponowała jej dekolt i odsłoniła ramiona. Kreacja sięgała ziemi i miała rozcięcie na nodze. Całość uzupełniła elegancka fryzura - prezenterka ułożyła je w romantyczne fale. Okazało się, że miała tego wieczora duży powód do radości, gdyż to ona cieszy się największą sympatią widzów w swojej kategorii:

Lubię dla was prezentować pogodę - powiedziała wzruszona po odebraniu nagrody.

Telekamerę dedykowała swojej mamie, która niedawno obchodziła urodziny. Żonie towarzyszył mąż, Piotr Jeżyna. Mężczyzna był bardzo z niej dumny i szczęśliwy pozował do zdjęć. Jednak nic dziwnego, gdyż ten wieczór bez wątpienia należał do jego żony.

Specjalnie dla Was relacjonujemy na żywo rozdanie Telekamer. Link znajduje się TUTAJ.

AW