Edyta Pazura przygotowuje się do remontu mieszkania. Pochwaliła się tapetą, którą planuje wybrać. Jej cena jest całkiem spora

Edyta Pazura dodała na InstaStories zdjęcia katalogu z tapetami, z którego będzie wybierać te do swojego mieszkania. Kosztują całkiem sporo i pochodzą z kolekcji sygnowanej przez włoski dom mody Versace III.
Zobacz wideo

Edyta Pazura nie ukrywa, że uwielbia dbać o swoje mieszkanie. Żona Cezarego Pazury chętnie wybiera meble z duszą, oryginalne dodatki oraz kolorowe dekoracje, które tworzą wyjątkowy klimat. Tym razem przygotowuje się do remontu.

Edyta Pazura planuje remont domu

Na InstaStories pokazała katalog, z którego będzie wybierać wzory tapet. Jak już wspomnieliśmy, będą one pochodzić z kolekcji Versace. Znaleźliśmy kwotę, którą trzeba za nią zapłacić. Według informacji, cena detaliczna wynosi 460 zł, a netto niewiele ponad 370 zł. Inspiracją wzoru znajdującego się na tapecie była mitologia grecka i antyczne ozdoby.

Jak wam się podoba? - zapytała się fanów.

Edyta Pazura wybiera tapetyEdyta Pazura wybiera tapety Screen z Instagram.com/ edyta_pazura

Taka tapeta będzie idealnie pasować do wystroju domu Pazurów. Jest on elegancki, jednak nie brakuje sielskiego klimatu. Wnętrza pomalowane są na jasne kolory, dominują biel i beże. Jesteście ciekawi, do którego pomieszczenia Edyta Pazura wybiera teraz tapety?

AW