Niedługo ogłoszą kolejnego uczestnika "Tańca z gwiazdami". My już wiemy, o kogo chodzi. To zwycięzca popularnego show

Produkcja "Tańca z gwiazdami" niedługo ogłosi kolejnego uczestnika, który pojawi się w 11. edycji show. My już wiemy, kto to będzie! Okazuje się, że na parkiecie zatańczy Mikołaj, który pojawił się w "Love Island".
Zobacz wideo

Przed nami 11 edycja "Tańca z gwiazdami". Produkcja od kilku dni ogłasza kolejnych uczestników, których zobaczymy na parkiecie. Oficjalnie podano, że w show zatańczą m.in. Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Edyta Zając i Marcin Bosak. Teraz czekamy na kolejne nazwisko.

"Taniec z gwiazdami". Mikołaj z "Love Island" w show

Na oficjalnym profilu produkcji "Tańca z gwiazdami" pojawiła się zapowiedź, że uczestnik zawodowo gra w tenisa. Od razu skojarzyliśmy, że chodzi o Mikołaja, który wygrał pierwszą polską edycję "Love Island". Takie też informacje krążyły od jakiegoś czasu i jak się okazuje, były one prawdziwe.

Potwierdzeniem naszego dochodzenia jest także relacja Mikołaja na InstaStories. Poinformował swoich fanów, że o 10 ma dla nich niespodziankę. W ten sam sposób swoje uczestnictwo chciała potwierdzić Julia Wieniawa. Aktorka również zapowiedziała, że o konkretnej godzinie przekaże ważną informację. Niestety, produkcja programu zaliczyła wpadkę i udostępniła nagranie z aktorką kilka godzin przed oficjalnym ogłoszeniem nowiny.

Kolejny uczestnik 'Tańca z gwiazdami'Kolejny uczestnik 'Tańca z gwiazdami' Screen z Instagram.com/ tanieczgwiazdami

Jak na razie nie wiadomo, czy w programie pojawi się jego życiowa partnerka, Sylwia. Zwyciężczyni "Love Island" jest zawodową tancerką i w rozmowie z Plotkiem podkreślała, że udział w show jest jej marzeniem. Jednak podkreślała, że w grę wchodzi jedynie taniec z Mikołajem.

Będziecie mu kibicować?

AW

Więcej o: