"My Way". Edyta Górniak opowiedziała o wypadku byłego męża. "Mogłam to być ja. Wiele razy straszył mnie, że zrobi mi krzywdę"

Edyta Góniak opowiedziała o chwili, w której dowiedziała się o wypadku byłego męża. Dariusz K. śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych.

Za nami piąty odcinek programu "My Way", w którym Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem pod czujnym okiem instruktora Dawida. W pewnym momencie gwiazda zaczęła wspominać chwile, gdy dowiedziała się o wypadku swojego byłego męża, Dariusza K.

Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.

Artystka zaczęła opowiadać na wizji, jak jej były mąż spowodował tragiczny w skutkach wypadek. W 2014 roku Dariusz K. potrącił bowiem przechodzącą na zielonym świetle kobietę. Był pod wpływem kokainy. Wtedy Edyta Górniak otrzymała wiadomość o wstrząsającej treści: "Darek zabił człowieka. Mamy około sześć-siedem godzin zanim dowie się o tym prasa". Artystka nie kryła łez, wspominając tamte chwile.

Pamiętam, że mi się nogi ugięły. (...) Pierwsze, co pomyślałam, że mogłam to być ja. Wiele razy mnie straszył, że zrobi mi krzywdę.(...) Nie mogłam oddychać. Zorganizowałam auto, musiałam jak najszybciej dotrzeć do Allana, żeby nie zobaczył nagłówków - powiedziała Edyta Górniak.

Edyta Górniak pomyślała wtedy również, że dobrze, że nie ma prawa jazdy. Czy to właśnie dlatego przez lata nie decydowała się na kurs? Teraz jednak artystka przełamała się i za nią kolejna lekcja. Idzie jej coraz lepiej, choć Dawid nieustannie musi upominać ją, by zdjęła nogę z gazu. Oby wzięła jego słowa do serca.

KM

"My Way" to nie jest jedyny program, w którym Edyta Górniak wzięła udział. Wystąpił też w "Agencie" i miała sporo życzeń:

Więcej o:
Komentarze (130)
"My Way". Edyta Górniak opowiedziała o wypadku Dariusza K. Polały się łzy
Zaloguj się
 • Gość: Elle

  Oceniono 75 razy 69

  Nawet czytanie jej wynurzeń jest męczące

 • nutka7.17

  Oceniono 77 razy 65

  Mitomanka o narcystycznym zabarwieniu. Lecz się kobieto, bo jest z tobą coraz gorzej.

 • eend

  Oceniono 62 razy 54

  Kobieta już w pewnym wieku a mentalność trzynastolatki. Jest po prostu mnioestabilna emocjonalnie i przez to wiele razy narobiła sobie kłopotów. Głos świetny ale reszta ten głos przytłacza.

 • Gość: gość

  Oceniono 59 razy 49

  Allanek był u dziadków na Mazurach i pewnie oni sami zatroszczyli sie i to aby wnuk. nie dowiedział sie z gazet co zrobił jego tata.Pani Edyta nie pamięta co sama mówila i jak chwaliła wtedy dziadków.To co robi w tym programie przekracza wszelkie granice żenady

 • mat.31

  Oceniono 56 razy 44

  Ten program to samozaoranie Edyty Górniak. Ciekawe, który wróg jej podpowiedział, żeby wziąć w tym udział...

 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 34

  ... no i ciekawa pierwsza reakcja na informacje, ze zginela jakas obca kobieta - " pierwsze co pomyslalam, ze to moglabym byc ja"; nie ma jak "ja", pierwsza mysl mknie zawsze w moja, najwazniejsza strone, tak pani gwiazdo?

 • Gość: Lol

  Oceniono 37 razy 33

  Dariusz zabił człowieka pod wpływem kokainy, nogi mi się ugięły, pomyślałam, ze to mogłam być JA. Ja, ja, ja..Bez komentarza.

 • Gość: Mango

  Oceniono 32 razy 30

  Ona sie nadaje tylko do psychiatryka na dluuuuuugieeee leczenie babsko sfiksowało na stare lata żałosna jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX