Olga Frycz zabrała roczną córkę na wakacje. Wybrała egzotyczny kierunek i dodaje mnóstwo zdjęć. Świetnie się bawią

Olga Frycz od kilku dni przebywa na wakacjach z córką Heleną. Aktorka wybrała Bali, gdzie nie tylko zwiedzają, lecz także oddają się słodkiemu lenistwu.

Ostatnie miesiące nie były najłatwiejsze dla Olgi Frycz. We wrześniu w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem jej rocznej córki, Grzegorzem Sobieszkiem. Gdy pojawił się kryzys, oboje starali się walczyć o związek. Jednak w pewnym momencie podjęli decyzję o rozstaniu, jednak dotąd pozostają w przyjacielskich relacjach.

Olga Frycz na wakacjach z córką

Aktorka postanowiła więc zrelaksować się na urlopie i naładować baterię. Razem z córką Heleną poleciały na Bali. Aktorka dodaje wiele zdjęć na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak spędzają czas. Dziewczyny nie tylko opalają się na plaży, lecz także zwiedzają urokliwe zakątki. Mama chce pokazać córce jak najwięcej i pomału zapoznaje ją z innymi kulturami. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Helena w tym roku skończyła rok. Na przyjęciu urodzinowym bawił się jej tata oraz znane celebrytki:

Zobacz wideo

Pod każdym postem aktorki pojawia się wiele komentarzy fanów. Życzą im przede wszystkim udanego wypoczynku oraz doradzają, co jeszcze powinny zobaczyć. Dzielą się także swoimi historiami z wypadu z małymi dziećmi.

AW

Więcej o: