Olga Frycz na spacerze z córką. Pochwaliła się kolejnym wózkiem Helenki. Jego cena może zaskoczyć, gdyż niewiele gwiazd patrzy na takie modele

Olga Frycz dodała na Instagramie zdjęcie, które ktoś zrobił jej podczas spaceru z córką. Choć uwagę wielu zwróciła stylizacja aktorki, to jednak najwięcej zainteresowania wzbudził wózek, w jakim podróżowała Helenka.
Zobacz wideo

Rok temu Olga Frycz po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się Helenka. Ojcem dziecka jest były partner aktorki, Grzegorz Sobieszek. Choć niedawno oficjalnie potwierdzili, że się rozstali, to utrzymują przyjacielskie relacje. Przede wszystkim robią to ze względu na szczęście córki.

Olga Frycz na spacerze z córką

Aktorka w weekend korzystała z pięknej pogody i wybrała się na spacer z córką. Trzeba przyznać, że w tym roku temperatury w październiku nas rozpieszczają. Świadczyć może też o tym stylizacją, jaką wybrała Olga, czyli krótkie spodenki, t-shirt oraz klapki.

Gdy październik ciepło trzyma, zwykle groźna bywa zima - przynajmniej tak mówi przysłowie. Dlatego korzystamy ze spacerów ile się da. Pozdrawiam #spacer #niedziela #październik #autumn - napisała

Jednak obserwatorki profilu aktorki, które w większości również są mamami, skupiły się głównie na wózku. Olga Frycz przyznała, że jest to jej ulubiona spacerówka, bardzo lekka i wygodna. Docenia też to, że świetnie się go prowadzi, a dziecko jest w nim bezpieczne. Atrakcyjna jest także jego cena. W zależności od typu, wynosi ona od 1000 do 1500 zł.

 

Nie da się ukryć, że jest to dość wyjątkowy model wśród wózków gwiazd. Większość z nich stawia na drogie marki i płaci krocie. Jeden z najdroższych wybrała Izabela Janachowska, która wozi swojego synka Christophera w modelu za ok. 20 tys. Równie drogi dla Mii nabyła Natalia Siwiec. Celebrytka zapłaciła ok. 15 tys. zł. Oczywiście to nie są jedyne "pojazdy", jakie kupiły dla swoich dzieci.

AW